انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: هیون جونگ دلش برای یون جیهو تنگ شده...
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
هیون جونگ دلش برای یون جیهو تنگ شده... 1

On the recent episode of KBS’s “Happy Together,” which was aired on August 15, Kim Hyun Joong appeared to reveal how he missed the chance to enjoy his popularity during

the KBS’s drama “Boys Over Flowers” days in 2009.

During the show, the MCs asked, “How popular were you at the time?” Kim Hyun Joong answered, “Actually at the time, it was such a busy time and

our interaction with the public was limited, so I didn’t really feel any different. I feel the popularity now, however. I now realize how popular the show was.”

Kim Hyun Joong continued, “I regret not enjoying it at the time.…”
Meanwhile, Kim Hyun Joong received a lot of admiration recently due to his s..e..x...y “High Cut” pictorial

در اپیزود اخیر "هپی توگدر"مه در تاریخ 15 آگوست پخش شد..هیون جونگ دلتنگی خودش رو برای محبوبیت در دوران ســـریــالبه یاد موندنی پسران فراتر از گل درمیون گذاشت!

در طـول برنامه..از هیون پرسیدن:در اون زمان چقدر محبوب بودی؟؟

هیون:در واقع در اون زمان..خیلی مشغول بودم و اثر متقابل مردم محدود شده بود..پس من تفاوت چندانی احساس نمیکردم!..من محبوبیت رو الان احساس میکنم..اما الان احساس میکنم که اون ســـریــالچقدر محبوب بود...

هیون ادامه داد:من تاسف میخورم که اون زمان ازش لذت نبردم!

ضمنا هیون جونگ اخیرا تحسین های زیادی رو برای تصویر های مجله ی های کات بدست آورده!

منبع:انجمن هواداران کی پاپ
اووووووووووووخی هیونم تو همیشه محبوبی چه باجیهو چه بی جیهوShyShyShyShy
توهرنقشیم که باشه محبوبیتشوبین مافن هاش ازدست نمیدهAngelBlush
اخی!!!گناداره!!!
عااااااااااااااااشقشم به تمام معناHeartHeart