انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: محبوبیت ناگهانی یونگ هوا در ژاپن!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
2013.06.28
محبوبیت ناگهانی یونگ هوا در ژاپن!!! 1

آهنگ های متن 'Heartstrings' ســـریــال قبلی یونگ هوا به طـــرز غیر منتظـــره ای دوباره در ژاپن جایگاه اول رو به خودش اختصاص داد.

هر دو آهنگ "You've Fallen For Me" و "Because I Miss You" در چارت های زنگ گوشی ژاپن رتبه اول رو آوردن، به این صورت که "You've Fallen For Me" رتبه اول هفتگی و "Because I Miss You" رتبه اول روزانه رو کسب کرده. "Because I Miss You" آهنگیه که خود یونگ هوا ترانه و آهنگش رو نوشته.

این ســـریــال بعد از اینکه در نوامبر 2012 پایان یافت، در ژاپن دیگه پخش نشد، بنابراین خیلی شگفت انگیزه که یک دفعه آهنگ هاش بعد از 7 ماه دوباره پیشرفت دارن. هرچند که این اولین باری نیست که همچین اتفاقی میوفته و در ماه مارس هم این آهنگ به طـــور غیر منتظـــره ای رتبه اول رو کسب کرده بود.

به نظـــر میرسه که طـــرفدارا هیچ وقت از یونگ هوا و آهنگ هاش خسته نمیشن!

مترجم: saye24
منبع: انجمن هواداران کِی پاپ

من که اصلا نمیشناسمش

ولی سپاسHeart
منم نمیشناسمش
سپاسو دادم
اره این فیلمه خیلی خوشگله اسمش عاشقم شدیه من دیدم پیشنهاد میکنم ببنینBig GrinBig GrinBig Grin
وااااااااااااااااااااااااای توچه قدرفیلم دیدی!!cryingcryingcryingcryingcrying
(29-12-2013، 19:57)لی مین هو3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره این فیلمه خیلی خوشگله اسمش عاشقم شدیه من دیدم پیشنهاد میکنم ببنینBig GrinBig GrinBig Grin
میخوای یه جایی قراربذاریم همدیگه روببینیم بعدتوهمه ی فیلماتوبه من بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فکرخووووووووووبیه ها!Big Grin
می نام راس میگه!!!یه جایی قراربذارین
(30-12-2013، 11:13)گل سا2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
می نام راس میگه!!!یه جایی قراربذارین
آدمووسوسه میکنیتا!!!!!!
این ازاون وسوسه خوباست!!!
(30-12-2013، 11:18)گل سا2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این ازاون وسوسه خوباست!!!
وسوسه درراه فیلم کره ای!!!!!!Big GrinBig GrinBig Grin
صفحه‌ها: 1 2