انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بمب خنده!!!!(بیا تو پشیمون نمیشی)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
خیلى نامردیه !!! آخه چرا چشم که باد میکنه کوچیک میشه ولى بینى که باد میکنه بزرگ میشه ؟
مگه ما چه گناهى کردیم آخه ؟؟؟
.
.
"آغا منو میگی” چیست ؟
عبارتی برای شروع یه خالی بندی تپل !
.
.
یکی از دروغای رایجی که تو اس ام اس گفته میشه "من رسیدم”ـه در حالیکه هنوز از خونه بیرون نزدی !
.
.

من هنوزم در عجبم که قارچ خور چطوری با سرش آجرو میشکوند ولی وقتی به لاک پشت میخورد میمرد ؟!؟!
.
.
فقط یه ایرانی میتونه به جای اینکه یه قدم بیاد جلو ، دم سفره بشینه و کل سفره رو بکشه جلو خودش !
.
.
کرگدن زورش به همه میرسه هااا
میتونه سلطان جنگلم بشه
هیکلشم خوبه
ولى خستس ، میفهمى ؟ حوصله نداره !
.
.
من یکی از آرزوهام اینه که یه روزی مثل داییم میلیونر بشم ، آخه داییمم یکی از آرزوهاش همینه !
.
.
یه قانون نانوشته تو همه کارتون ها اینه که تا وقتی که به پایین نگاه نکنی نیروی جاذبه کار نمیکنه !
.
.

میگن خوشگلی و خوشتیپی هزارتا دردسر داره ولی دروغ میگن !!!
من که تا حالا مشکلی برام پیش نیومده …
.
.
احساس قدرتی که کشتن سوسک تو جمع دخترا به یه پسر میده ، کشتن اژدهای دوسر توسط همون پسر تو جمع پسرا نمیده !

.
.
آنتی ویروس لپتاپمو یه سال و نیمه آپدیت نکردم ، هر ماه پیام میده هر غلطی دوست داری بکن من دیگه کاری به کارت ندارم !
.
.
"این تابستون هوا خیلی سرد شده ، بگو خب !”
اردلان تمجید در هنگام خاموش کردن کولر
.
.
امروز مامانم گفت برو نون بگیر ؛ خیلى بهم برخورد …
الان عینک دودیمو ورداشتم دارم میرم خواننده شم !
.
.
یه نوع گشنگی هم هست که بعد از مسواک زدن میاد فقط خودتو ببینه !
.
.
میخوای از ریزش موهات جلوگیری کنی ؟
یه نایلون ببند دور موهات ، دیگه نمیریزه …
.
.
نظرﺗﻮﻥ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﻦ ﭼﯿﻪ ؟
۱- ﺧﯿﻠﯽ ﺧﻮﺑﻢ
۲- خیلی ﺧﯿﻠﯽ ﺧﻮﺑﻢ
۳- ﻋﺎﻟﯿﻢ
۴- ﻓﻮﻕ اﻟﻌﺎﺩﻩ ﺍﻡ
۵- ﻫﻤﻪ ﻣﻮﺍﺭﺩ
تورو خدا ﺭﺍﺣﺖ ﺑﺎﺷﯿﺪ ، ﻣﻦ ﺧﯿﻠﯽ ﺍﻧﺘﻘﺎﺩ ﭘﺬﯾﺮﻡ ! Tongue

.
.
بچه که بودم باورم نمیشد دو سوم بدن مارو آب تشکیل میده تا اینکه این کارتونهای ژاپنی رو دیدم …
لامصبا گریه میکنن سیل میاد !
.
.
همچین میگن شیر اگه پیرم باشه باز شیره …
انگار شتر وقتی پیر میشه تبدیل به الاغ میشه !
.

.

ﺍﯾﻦ فیلم خارجیا ﯾﻪ ﻗﺎﺷﻖ ﺷﮑﺮ ﻣﯿﺮﯾﺰﻥ ﺗﻮ ﻗﻬﻮﻩ ﺑﻌﺪ ﻧﯿﻢ ﺩﻭﺭ ﻣﯿﭽﺮﺧﻮﻧﻦ میزﺍﺭﻥ ﮐﻨﺎﺭ ﯾﻨﯽ ﮐﻪ ﭼﯽ ؟
ﻣﻦ ﺻﺒﺤﺎ ﻧﯿﻢ ﺳﺎﻋﺖ ﻓﻘﻂ ﻫﻢ ﻣﯿﺰﻧﻢ ﺑﺎﺯﻡ ﻭﺟﺪﺍﻧﻢ ﺭﺍﺿﯽ ﻧﻤﯿﺸﻪ !
.
.
چنگال چیست ؟؟؟
وسیله ی است بلا تکلیف در سر سفره که در مواقع آب خواستن آن را در اعضا و جوارح نفر بغل دستی خود فرو می کنیم !

داداشا و ابجیای گلم اگه خوشتون اومد نظر وسپاس یادتون نره:p318:
نازی نازی
هه هه هه
دمت گرم با حال بودن25r3025r3025r30
Heart
باحال بود مرسی
همشون عالی بودن اگه می تونستم 1000000تا سپاس میدادم حیف که نمیشهHeartHeartBig GrinBig GrinBig Grin
خیلی باحال بود
مرسی عزیزم از نظرتgrou
دختر صندوق پستت پره....وقت کردی اون دکمه خالی سازی رو بززززززززززنDodgyDodgyDodgy
صفحه‌ها: 1 2