انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: یونگ سنگ گردنبند الله پوشیده؟؟+ عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
چند روز پیش این عکسو دیدم گفتم برا شما هم بذارم ببینین...
اون اقا لوهان با اون لباس اینم یونگی که گردنبند الله انداخته...
اینو ازکجا اورده؟؟؟؟؟
به نظـرشما خودش میدونه این چیه؟؟یونگ سنگ گردنبند الله پوشیده؟؟+ عکس 1

[img] دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.8pic.ir/images/04443753565384489025.jpg [/img]
عزیزم این قضیه مال خیلی وقت پیشه
قضیه هم اینه که یکی ازطرفدارای یونگ سنگ ازعربستان که مسلمون هم بوده اینو به عنوان هدیه میده بهش یونگ سنگ هم که خبر نداشته این چیه و معنیشم نمیدونسته اینو میندازه گردنش(چون کره ایا عادت دارن هرچی که ازفناشون به عنوان هدیه میگیرن ازش استفاده میکنن یه جورایی براشون قابل احترامه اون هدیه)که بعدش توی یه برنامه که فکر میکنم همین برنامه هم باشه ازش میپرسن که این چیه انداختی گردنت(چون خیلی باعث تعجب دیگران شده بوده) اونم میگه که نمیدونم چون یکی ازفنام بهم داده منم ازش استفاده کردم که بعدشم مدیر کمپانی بهش میگه که این گردنبندالله مسلموناست همونی که میندازن گردنشون و این الله هم به معنی خدای مسلمونا هستش که وقتی هم که یونگ سنگ اینو متوجه میشه ازفرداش گردنبند و درمیاره
ConfusedConfusedDodgyتکراری
هه واقعا که لیاقت میخواد اینجور گردنبندا که این اسم روشونه
(07-09-2013، 19:34)سارا2000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درسته اما عزیزم خودت یکم فکرکن اگه جای اون بودی اینکارو نمیکردی؟؟
اصلا چرا راه دور بریم همین الانشم به عنوان یه مسلمون حاضری سلیب بندازی گردنت؟؟
مطمئنم که این کارو نمیکنی...پس نباید انتظار داشته باشیم که باوجوداینکه یونگ سنگ مسیحیه بازم گردنبندالله بندازه گردنش
تکراری
کاری ندارم که دینش مسیح..هرچی که هست دمش گرم که به دین خودش احترام میذاره..
(07-09-2013، 21:52)*pariya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-09-2013، 19:34)سارا2000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مطمئنم که این کارو نمیکنی...پس نباید انتظار داشته باشیم که باوجوداینکه یونگ سنگ مسیحیه بازم گردنبندالله بندازه گردنش

اما دین ما با دین اونا فرق میکنه پریا ی عزیز

یه گردنبند صلیب و تو روش تعصب داری یا گردنبند الله رو وقتی رو زمین می افته زیر پا ، اول کودومو بر می داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

.
.
.
.
در هر صورت لیاقت اونو دارم میگم برای این گردن بند
(07-09-2013، 23:07)سارا2000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-09-2013، 21:52)*pariya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

اما دین ما با دین اونا فرق میکنه پریا ی عزیز

یه گردنبند صلیب و تو روش تعصب داری یا گردنبند الله رو وقتی رو زمین می افته زیر پا ، اول کودومو بر می داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

.
.
.
.
در هر صورت لیاقت اونو دارم میگم برای این گردن بند

سارا جان پریا کاملا درست میگه

نیتونی بین یه عده مسلمون صلیب بندازی!!!

منم نمیتونم همچین کاری بکنم چون به یه چشم دیگه بهم نگاه میکنن
اره حرفتو قبول دارم من کلا دارم میگم
صفحه‌ها: 1 2 3 4