انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پنجمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور شروع شد (با جایزه !!!)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
(10-04-2012، 12:42)kimya299 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پس رکوردای ما کجاست من 28هزار رو زدم ولی اسمم نیست چرا ولی رکورد های پایین تر از ما تو لیست هستند چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جواب شما در صفحه قبل داده شده.
پست های اولیه همین صفحه رو بخونید.

سایت عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییه
ببخشید صابر جان.دخالت نشود ولی میخواستم بدونم ایا شما هم در مسابقه فلش خور{دوره پنجم}شرکت میکنید ایا رکورد بالا هم زده اید؟
(11-04-2012، 19:02)shahryar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببخشید صابر جان.دخالت نشود ولی میخواستم بدونم ایا شما هم در مسابقه فلش خور{دوره پنجم}شرکت میکنید ایا رکورد بالا هم زده اید؟
شرکت کردم.
ولی زیاد وقت موجود ندارم.Sleepy

ConfusedBlushAngryAngelDodgyExclamationHeartSmileUndecidedSleepyIdeaWink:cool:Big GrinTonguecryingSadShyRolleyesAtfishing245bathtime:112:
چرت چرت
خیلی بازیش سخته Sad
صابر جان من تا 9870 هم رفتم امّا یادم رفت دکمه ی submit رو بزنم.crying
خسته نباشیBig GrinAngel
ای بابا !!! خودمون رو کشتیم تا رکورد بزنیم !! آخرش نمی دونم ثبت کرده یا نه !!! دهنم سرویس شد ! از دیشب دارم بازی می کنم که رکورد بزنم !! رکورد زدم و ثبت نشد فکر کنم !!!
cryingcryingcryingcryingcrying
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15