انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: این خانم میگه ازسوزی خوشگلتره نظر شما چیه؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
سوزی قشنگه
سوزی خیلی خوشگلتره
سوزی خیلی خوشملتر از این جنهConfused
به نظر من سوزی خیلی خوشگل تره .
سوزی بیچاره به اون خوشگلیcrying
اعتمادبه نفس مردم بالاس دیگه!کاریش نمیشه کرد!!
اعتماد به نفسش کف پاش
(17-12-2013، 21:09)CHRISRONALDO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-12-2013، 20:43)ko*minam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-12-2013، 15:35)*pariya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-12-2013، 19:27)CHRISRONALDO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هر دوتاشون زشتن Confused Confused Confused Confused Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy
ببخشیدااما من گفته بودم که به هیچکدوم توهین نکنین چون امکان داره طرفداراشون ناراحت بشن ومنم یکی ازطرفدارای سوزی هستمUndecided
نفهمن دیگهههههههههههههه!!!!DodgyConfused
باباچندباربگه بدبخت؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب حقیقته دیگه!
راستی خودت هم نفهمی.
بااااااااااااشه هرچی دلت میخادبگوخالی شی!!!!!!.......SleepyUndecided
245
(08-09-2013، 14:25)*pariya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

این خانم میگه ازسوزی خوشگلتره نظر شما چیه؟؟؟ 4

کمدین Ahn Young Mi با ادعای اینکه زیباتر از سوزی "عشق اول ملت " ـه، همه رو انگشت به دهان گذاشت!!
در اپیزود 29 آگوست برنامه 'Happy Together 3' ، یونگ می گفت " لقب من "یک دومه سوزیه " و اگه بخوام صادق باشم بنظــرم من از سوزی خوشگل ترم!! " که باعث شد مجری یو جه سوک ، که یکی از طـرفدارهای دو آتیشه ی سوزی بود، نتونه جوابشو بده.
مجری ازش پرسید " تو واقعا فکر میکنی از سوزی خوشگلتری؟؟ "
و یونگ می هم با اعتماد به نفس کامل جواب داد " بله، البته!! سوزی بیست سالشه و جوونه و واسه همینه که همه صداش میزنن " عشق اول ملت "!! ولی من خودم اونو از نزدیک دیدم...خیلی عادی بود "
Shin Bong Sun یهو اضافه کرد " یه دیقه وایسین!! دارم صدای نتیزن ها رو میشنوم که آماده ی حمله ن... "
و باعث شد یونگ می متوجه بشه که خشم نتیزن ها در انتظــارشه!!

مترجم: AnnaLia
منبع: انجمن هواداران کی پاپ

شاید بعضیا سوزی رو نشناسن برای همین عکسشو میذارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من که سوزی خوشگلتره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظر شما چیه؟؟

فقط بچه ها خواهشا توهین نکنین خیلی محترمانه نظرتونو بگین
چون ممکنه که طرفدارای این بازیگرناراحت بشن
پس بااحترام کامل نظرتونوبگین
ممنون

خدایا ترسیدم از دختره .اخه قربونم بری فدام شی چرااااااااااا اینقد اعتماد به نفس؟هان؟Dodgy
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9