انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: این خانم میگه ازسوزی خوشگلتره نظر شما چیه؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

این خانم میگه ازسوزی خوشگلتره نظر شما چیه؟؟؟ 1

کمدین Ahn Young Mi با ادعای اینکه زیباتر از سوزی "عشق اول ملت " ـه، همه رو انگشت به دهان گذاشت!!
در اپیزود 29 آگوست برنامه 'Happy Together 3' ، یونگ می گفت " لقب من "یک دومه سوزیه " و اگه بخوام صادق باشم بنظــرم من از سوزی خوشگل ترم!! " که باعث شد مجری یو جه سوک ، که یکی از طـرفدارهای دو آتیشه ی سوزی بود، نتونه جوابشو بده.
مجری ازش پرسید " تو واقعا فکر میکنی از سوزی خوشگلتری؟؟ "
و یونگ می هم با اعتماد به نفس کامل جواب داد " بله، البته!! سوزی بیست سالشه و جوونه و واسه همینه که همه صداش میزنن " عشق اول ملت "!! ولی من خودم اونو از نزدیک دیدم...خیلی عادی بود "
Shin Bong Sun یهو اضافه کرد " یه دیقه وایسین!! دارم صدای نتیزن ها رو میشنوم که آماده ی حمله ن... "
و باعث شد یونگ می متوجه بشه که خشم نتیزن ها در انتظــارشه!!

مترجم: AnnaLia
منبع: انجمن هواداران کی پاپ

شاید بعضیا سوزی رو نشناسن برای همین عکسشو میذارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من که سوزی خوشگلتره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظر شما چیه؟؟

فقط بچه ها خواهشا توهین نکنین خیلی محترمانه نظرتونو بگین
چون ممکنه که طرفدارای این بازیگرناراحت بشن
پس بااحترام کامل نظرتونوبگین
ممنون

خیلی راست نمی گه Big Grin
اصن واسم مهم نیس به درک.
خوشگله!Big Grin
crying                                                                                                                                                                                  تورو خدا اینقدر عکس های خوشگل نذارین دلم اب شدcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying       دوستدار شما راستی لطفا اگه من رو چیمن صدا کنید ممنون میشم
واقعا که سوزی خوشگله.
سوزی بهتره خیلی بهتره
سوزی خیلی بهتره
این خانوم زیادی اعتمادبه سقف داره!!!!!!!!ConfusedHuh
(06-12-2013، 16:34)ko*minam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این خانوم زیادی اعتمادبه سقف داره!!!!!!!!ConfusedHuh
راس میگه علت حرفش اعتمااااااااااااااااااااادبه سقفه!!!
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9