انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ضد دختر!! پسرا بیاید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
دختر هایی که توجه نکردن من دمه دستون نیستم دمپایی بندازید Big Grin
.

.
.
.
دختر ها در مواقع مختلف چطور رفتار میکنن

وقتی که مهربونن ---------- مثل یه خرگوش ملوس دوست داشتنین
وقتی که اعصبانی میشن ---------- مثل دیونه ها میشن دیگه نمیشه رفت سمتشون
وقتی غر میزنن --------- مثل مگس میرن رو اعصابت
وقتی که ناز میکنن ---------- مثل یه بچه نق نقو اعصابتو خورد میکنن
وقتی که دروغ میگن --------- قیافشون شبیه سوسک میشه(نکته کنکوری)
وقتی ناراحت میشن ---------- مثل یه گنجشک تیر خورده دلسوز میشن
وقتی خوشحال میشن -------- مثل کانگورو اینور اونور میپرن
وقتی جیغ میزنن --------- مثل یه سوزن که بهت میزنن از جا میپری
وقتی که بترسن --------- مثل موش سریع یه جا قایم میشن
وقتی خجالت بکشن ------- مثل لبو قرمز میشن
وقتی که حرف میزنن -------- مثل رادیو خراب باید بزنی تو سرش تا قطع شه
وقتی که گریه میکنن ------- مثل بچه های شیش ماهه حتما باید نازش کنی تا آروم شه
.
.
.
.
.
ضد دختر!! پسرا بیاید 1تعجب نکنید این موجود ها اسمشون دختره که مثله ندیده ها تا یه ماشین میبینن 
دهنشون باز میمونه Huh تا حالا اینارو ندیده بودم شما دیده بودین ؟؟؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
وقتی دخترا خالی میبندن + حقیقت 
.
.
.
  • ۱٫باباش کارخونه داره ! ۲۵۰۰ تا کارگر دارن , ماهی چند میلیون پول تو جیبی می گیره از باباش ! حقیقت : باباش کارمند جز تو یهاداره ی پیش و پا افتاده است , حقوقش کلا ۲۵۰ هزار تومنه که اونم ۱۵۰ هزارتومنش قسط خونه و یخچال فریزر و این صحبتاست ! ۱۰۰ هزار تومن می مونه براشون ماهی!!......
    • ۲ . بس که خونشون بزرگه ! (مکان : تهرانیا … نیاوران,جردن,… تبریزیها : دخترای تبریز که همشون بچه ولیعصرن!! فکر کنم وسط شهر و پایین شهر دختری وجود نداشته باشه. از هر دختر تبریزی بپرسی بچه کجایی ؟ می گه : ولیعصر – همافر!! , من نمیدونم تو یه فلکه مگه چند تا خونواده زندگی می کنن),وقتی می خواد از اتاقش بره آشپزخونه و برگرده, نفس نفس می زنه ! خونشون دیگه رو متر مربع نیست … با هکتاره !!! یکی هم همش صداش می کنه ! پیشخدمتشونه حقیقت : خونشون (تهران – شوش . تبریز – ۴۰ متری ) , ۷۵ متری و اجاره ! اونیم که صداش میومد مامان بزرگ پیرشه , نه پیش خدمتشون.......۳ . ۳ تا ماشیندارن … Murano 2009 , BMW 740i , Benz S350 که تو پارکینگ کارخونشون پارکه ! ولی باباش چون می ترسه دخترشو بدزدن! ، براش پراید صندوق دار مدل۷۵ خریده که کسی نفهمه مایه دارن !! آخه یهو دارایی هم بهشون گیر می ده !......
      • ۵ . رو لباس خیلی حساسه !! سفارش می ده داییش که سوییسه ، براش بهترین هارو بفرسته . امکان نداره حتی لباس زیرش ایرونی باشه ! یه لنگه ی جورابش کلی قیمتشه!! حقیقت : پسر خالش بعد از خدمت مقدس سربازی ، شلوارش رو داده بهش ، از حراجی هم Converse خریده ۱۴ هزارتومن ! دیگه ؟ … با یه تی شرت میکی ماوس و … مانتوشم از این  مانتو فقط ۸۰۰۰ تومن خریده !.........دخترا اگه خوندید باید به یه چشم پزشک مراجعه کنید چون من 2 بار نوشتم دخترا نیانسپپاس رو بده بیاد 

خدایی یه دختر خوشگل تو خیابون میبینی چیکار میکنی ؟؟؟
میرم مخشو میرنم Undecided
مر30000000000000000000000000000000000000HeartHeartHeartHeartHeart
25r3025r3025r30khof bood makhsoosan on axe
به پسرا رفتيم
مرسیBig GrinBig Grin
ههههههههه
آره دیگه ماازشماپسرااین کارارو یادگرفتیم ماکه کم دروغ میگیم شما بخواین دروغ بگین خودتونم رییس جمهورم میکنید
237
بی کیفیت
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6