انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بهترین برند موبایل و بهترین موبایل از دیدگاه شما ؟!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
فک کنم همه فمیدن میخوام گوشیمو بفروشم:‏|‏
  apple-iphone 6s 128g goldAngel
apple ipone 6s 128 GOLD
(03-06-2015، 13:07)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بهترین آیفون سیکس اس که قراره بیاد

حدودا یه ماه پیش اومد

(05-06-2015، 1:08)★MøbîÑą★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من همه مدل گوشی داشتم
آیفون از همه بهتره ولی چون کوچیکه و کار باهاش سخته زیاد باهاش حال نمیکنم...
سونی هم مضخرفه دوربین و صدا افتضاحه....
اچ تی سی معرکس...حیف فارسی نداره...البته میشه فارسی سازم روش نصب کرد
ولی سامیونگ از همه بهتره

آیفون کوچیک نیس تو کوچیکشو گرفتی
سونی اولین شرکتی بود فیلمبرداری با کیفیت فور کا و ضبط و پخش صدای استریو رو ارایه کرد
اچ تی سی بعد از یک سال کاراییش رو از دست میده
سامسونگ هنگ میکنه بعد از یه مدت،بیشتر مدلاش شبیه همن و از روی اپل کپی میکنه و.....

(08-10-2015، 0:48)a_fn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آیفونم شد برند گوشی؟
اصن چرا اسم اپل توی این لیسته؟
نباید باشه  25r30  25r30

هه سامسونگ خوبه حتما آره؟؟؟؟؟؟ جمع کن باباااا

(08-09-2014، 17:37)setareh80 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گلگسی تبHeart

گلکسی تب تبلته گوشی نیس که
بهترین برند از نظر من سامسونگ هست ؛ بخاطر گلکسی هاش و نوت هاش .
اپل هم خیلی خوبه ، منتها من سامسونگ رو بیشر میپسندم .. اپل پیچیده تره ! سامسونگ جمع و جور تره و امکانات اپل رو داره .
فعلا بنظرم گلکسی اس 6 و گلکسی نوت5 از سامسونگ پیشتازن .. من خودم گلکسی اس6 دارم و واقعا ازش راضیم طبق مقایسه های زیادی هم که توسط سازمان ها و سایت های معروف و معتبر دنیا صورت گرفته ، گلکسی اس6 نسبت به ایفون6 سر تره !
من به شخصه از ال جی جی4 هم خوشم اومده . گوشی های کره ای فعلا داغ هستن ! ولی باید منتظر اپل باشیم ببینیم ایفون7 رو میخواد چیکار کنه ! اگه بخوان یکی دو سال دیگه هم واسش وقت بزارن فک کنم یه گوشی فوق العاده ای نسبت به بقیه گوشی ها بشه .. باید ببینیم چه میشود : )
من فکر میکنم این شرکت ها تا چند مرحله بعد رو پیش بینی کردند
منتها برای سود بیشتر امکانات رو کم کم اضافه میکنن
فقط ســـــــــــــــــــــــونی
من هم فکر میکنم بهترین گوشی اپل 6 پلاسه خیلی باهالهbathtimebathtimebathtimecongcong:229:
ساسونگ با شاهکار نوت 5 حتی از ایفون 6 پلاس  هم پیشی گرفت دیگه تا زمانی ارایه گوشی جدید بهترین گوشی نوت 5 هست

به نظر من ابالو جنگلی و لواشک از اپل بهتره اگر کسی طرفدار اپله بیاد باهم بحث کنیم تا بهش بگم سامسونگ یعنی چی :29dz:
(10-11-2015، 14:10)amin 15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-11-2015، 14:07)**KING** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تا وقتی iphone 6s هست گوشی  معنی نداره
لایکBig GrinBig GrinBig GrinAngelHeart

به گرد پای نوت 5 هم نمیرسه
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19