انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دهه هشتادی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بروسلی مردی بود که تنها با دو انگشت (و با یک دست) 50 شنا می رفت!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دهه هشتادی 1

الگوی ما این بود ؛ شدیم این

وای بحال دهه هشتادیا با جاستین شون
:|

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دهه هشتادی 1

یه دختره متولد 1380 برداشته استاتوس زده:
دلم برای دوران کودکیم تنگ است...
آن زمان که معنای عشق را نمیفهمیدم
.
.
.
به نظر شما چه جوری بکشمش که طبیعی به نظر بیاد ؟

خونه دراز کشیده بودم ؛ یه نفس عمیق کشیدم و گفتم : هییییییی
بوی بهار میاد!!!

پسر ددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ا ییم (محمدرضا . دهه هشتادیه ) گفت بهار کیه؟ فقط ارغوان ...

پسر دایی فیلم "زمانه" نگاه کنی ددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ا ریما !!

:|

جشن گرفته بودیم دختر خواهرم ۴ سالشه گفت ، دایی میخوام به مناسبت تولدت برات شعر بخونم این شعر تقدیم به تو ، قیافه من در اون لحظه Smile))))))))
گفتم بخون دایی
گفت :
سلام سلام عزیزم
گوساله تمیزم
...دمت سفید و آبی
پشکل نریز رو قالی
Smile)))))))

مادر : داری چیکار میکنی پسرم ؟
پسر ۵ ساله : دارم واسه دوست دخترم نامه مینویسم.
مادر : ولی تو که هنوز خوندن و نوشتن بلد نیستی.
پسر بچه ۵ ساله : اونم بلد نیست بخونه . اصلا تو چی میفهمی عشق یعنی چی ؟

بچه همسایمون داره از مهد با دختر همبازیش میاد
بعد من با خنده بهش میگم: وقتى با یارى، پس چى كم دارى؟!
کره خر میگه: خونه ى خالى :|

نامه دهه هشتادی به یک دهه شصتی و هفتادی

دهه هشتادی 1

نمیدونم شما با ما چه مشکلی دارید؟
علم پیشرفت کرده و 20 سال دنیا جلو افتاده.الان بچه هایی که با تکنولوژی بزرگ میشن میتونن افتخار بزرگی رو برای آینده ی خوردشون به ارمغان بیارن.
البته درباره ی جاستین حق میدم.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درباره ی جاستین
دهه هشتادی ها هم آدم هستند
خواهش میکنم جواب بده
ممنون خیلی باحال بود 

likeHeart495Heart
ممنون
ده هفتادیا پرچممون بالاست______________
راسته خوب منم دهی هشتادیم ولی این شکلی نیستم از جاستین وطرفدارانش متنفرمBig Grin
من ده هشتادیم
دلیل نمیشه شما ما رو مسخره کنید واقعا برا تون متاسفمAngryAngry
من دهه 70 دیم خداروشکر که ما بی حاشیه هستیم
(12-09-2013، 0:03)noora91 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیدونم شما با ما چه مشکلی دارید؟
علم پیشرفت کرده و 20 سال دنیا جلو افتاده.الان بچه هایی که با تکنولوژی بزرگ میشن میتونن افتخار بزرگی رو برای آینده ی خوردشون به ارمغان بیارن.
البته درباره ی جاستین حق میدم.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درباره ی جاستین
دهه هشتادی ها هم آدم هستند
خواهش میکنم جواب بده
من یک دختر خاله دارم 10 سالشه چند هفته پیش براش یک تبلت خریده بودن که سیمکارت هم میخورد 
بگو خب؟
چند روز پیش با یک شماره جدید بهم زنگ زده میگه من رفتم با بابا مامانم یک گوشی کشویی خریدم گفت اول میخواستم لمسی بخرم ولی مامانم گفت چون برام یک لپ تاپ کنار گذاشته نمیخواد گوشی لمسی بخرم HuhHuh
بعد بهش گفتم که چرا توی تبلتت سیمکارت نذاشتی میدونی چی گفت ؟؟
گفت اخه نمیتونم اونو باخودم ببرم مدرسه :306:
دهه هشتادی ها همچی براشون حاضره ما دهه هفتاده های بدبخت رفتیم لای منگنهcrying