انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اخرین حرفای امیر تتلو (تتلو در حال خدافظی از موسیقی)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
قبلا از خوندن این بدونین که عده ای از دوستان اطلاع دادن که تتلو توی فیسبوکش خوش و سلامته و مشکلی نیست و ممکنه این یه شایع باشه

عرضم به حضورتون که من دیوونه نیستم !!! مغزمم داره درست تر از همیشه کار میکنه !!! انتظاری هم بیشتر از کامنت هایی که زیرِ عکسِ تَتو هام گذاشتین از مردم ندارم !!! ولی من با خودم عهد بسته بودم که نصفِ بدنم سوزن بخوره و ساعت ها درد کشیدم تا با درد آشنا شَم !!! تک تکِ تَتوهام برام مقدسه !!! 2سال با عشق زحمتِ تتلیتی رو کشیدم و نتیجش شد 16 تا آهنگ که تو هرکدومش پُرِ عشقه !! با عشق آشنا شدم و تک تکِ آهنگام برام مقدسه !!! نصفِ دیگه بدنم هم تَتو نداره زیرِ وزنه ساختمش و این نزدیکِ 30 سالی که زندگی کردم جُز درد و زحمت هیچی نبوده !!! 2 هفتس ترکیه هستم و به جای دیسکو و عشق و حال و تفریح و استراحت زیر سوزن خوابیدم !!!! رو نَفسم پا گذاشتم که 30 تا کنسرت و پارتی دعوت شدم اما سوزن رو انتخاب کردم !!! ولی دیگه هم آلبوم تموم شد هم تَتو ها تموم شد و همه ی قول هایی که به خودم دادم و پاش وایسادم !!! حالا هم با سربلندی پیشِ وجدانه خودم همه ی این دردهارو بوسیدم و گذاشتم کنار و آخرین آهنگ ( نگفته بودی ) هم به زودی میاد بیرون !!! ولی دیگه امیر تتلویی وجود نداره که عینه سگ زحمت بکشه بعد شما زیر کامنتاش بزنید اسکلِ عقده
ای دفتر نقاشی !!! امیدوارم که من تونسته باشم لااقل با خداحافظیم و با اعتراضایی که همیشه کردم کاری کنم که با امیر تتلوی بعدی این کارو نکنید !!!امیدوارم شایعه باشه

اخرین حرفای امیر تتلو (تتلو در حال خدافظی از موسیقی) 1

امیدوارم خدافظی نکنه .Undecided
کی گفته عقده ای هستی بگو خودم بکشمش
مردم تو درده فقر و هزارتا کوفتو زهره ماره دیگه داره کمرشون خورد میشه این میاد میگه که من درده سوزن کشیدم آخی نازی نمیری یه وقت مگه من بهت گفتم برو همه جاتو تتو کن. ولی این مردم خودشون که نخواستن فقیر بشن و هزارتا درد بکشن برو عمو برو خدا روزیتو جای دیگه حوالی کنه. حرفاش خنده داره. سعی نکن مردمو با حرفات تحت تاثیر قرار بدی. بای بای
(15-09-2013، 18:34)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مردم تو درده فقر و هزارتا کوفتو زهره ماره دیگه داره کمرشون خورد میشه این میاد میگه که من درده سوزن کشیدم آخی نازی نمیری یه وقت مگه من بهت گفتم برو همه جاتو تتو کن. ولی این مردم خودشون که نخواستن فقیر بشن و هزارتا درد بکشن برو عمو برو خدا روزیتو جای دیگه حوالی کنه. حرفاش خنده داره. سعی نکن مردمو با حرفات تحت تاثیر قرار بدی. بای بای

تو هم مثل همون ادمایی هستی که ناراحتش کردن .تو اصلا از تتلو چی میدونی ؟؟؟فکر کردی تتلو مث اون بچه قرتیای تهرونیه که با پول باباشون خواننده شدن؟؟؟؟؟نه عمویی تتلو با جون کندن ذره ذره بالا اومده و خوب معنی درد رو میفهمه دردیعنی اینکه البومتو بدزدن زحمت شب و روزتو بدزدن درد یعنی اینکه با شوق و علاقه واسه فنات اهنگ بخونی و یه مشت نفهم مسخرت کنن .درد یعنی اینکه تو وطنت بمونیو واسه مردمت بخونی و اونام بگم برو به درک درد یعنی اینا
(15-09-2013، 18:45)Mr.Ehsan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مگه میزاریم بره.خواهشن همه برید صفحه فیس بوکش و کامنت بزارین!!
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

کی ؟؟؟؟؟؟؟ فعلا که اقایون دارن میگن ما میریم تو پیجش بهش فوش میدیم
فعلا الآن تو پیجه فیسشم داره هرو کر میخنده . این مطلبو از کجا آوردی همین سه ساعت پیش پست گذاشته عکسه وسترن یه یارورو میگه با دیدن این عکس کلی خندیدم عاشقتونم. این که از منم سالم تره
(15-09-2013، 18:46)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فعلا الآن تو پیجه فیسشم داره هرو کر میخنده . این مطلبو از کجا آوردی همین سه ساعت پیش پست گذاشته عکسه وسترن یه یارورو میگه با دیدن این عکس کلی خندیدم عاشقتونم. این که از منم سالم تره

منم گفتم شاید شایعه باشه ولی منم از توی وب طرفداراش اوردم
بیچاره cry2
همه عمو ها رفتنcryingcryingcryingcryingcryingcrying
are are
صفحه‌ها: 1 2