انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: طرفداران پسران برتر از گل بیاید تو یه خبر داغ دارم !!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
[color=#FF0000][size=xx-large][font=Impact]هوراااااااااااااااااااااااااااااااااا.جاندی خیلی خنگوله .اما گوجونپیو عزیزمهHeart
ممنون خبرت عالی بود دوست دارم
(16-09-2013، 10:27)zahra160 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سری جدید پسران برتر ازگل داره میاد!!!!!!طرفداران پسران برتر از گل بیاید تو یه خبر داغ دارم !!! 2طرفداران پسران برتر از گل بیاید تو یه خبر داغ دارم !!! 2
گفتن که سال ۲۰۱۵ ميرسه....حالا بايد كلي تا اون موقع صبر كنيم!طرفداران پسران برتر از گل بیاید تو یه خبر داغ دارم !!! 2طرفداران پسران برتر از گل بیاید تو یه خبر داغ دارم !!! 2
........
ظاهرا رویاها به حقیقت پیوسته و ادامه پسران برتر از گل ساخته میشه

که داستانشم مربوط میشه به جواب مثبت جاندی به درخواست ازدواج گوجونپیو و

مشکلاتی که شرکت شینهوا(شرکت مامان گوجونپیو) برای سرمایه گذاری پدیده گانگنام داره.

جریان اینه که یه دختره خارجی میاد بین این دوتا(گوجومنپیو و جاندی) قرار میگیره.

و میدونم که همه از شخصیت بلانسبت شما گیج جاندی باخبرین

که اصلا نمیدونه کی خوبه و کی بد ولی کایول که مثل اون نیست

خیلی سریع به نیت اون دختره پی میبره و میره با هاش جر و بحث میکنه.

جیهو هم که هنوز عاشق جاندیه و تو شب عروسی جاندی و جونپیو تصمیم

میگیره با همون دختره خارجیه که میخواسته

زندگی جاندی و جونپیو رو بهم بریزه ازدواج کنه.و یه چیز مهم اینه

که psy هم توی این سریال بازی میکنه !!!!!!!!

طرفداران پسران برتر از گل بیاید تو یه خبر داغ دارم !!! 2

عاشقتم
عزیزم خبرت تکراری بودولی به هرحال مرسی!
حورا Tongue
اگه بشه چی میشه.....
خیلی خوشحال شدم ممنون
اخجووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووونننننننننننن
ممنون
(19-10-2013، 4:18)Mahdie over flowers نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این خبر ممال خیلی وقت پیشه مت توی صفحه ففیس بوک پسران فراتر از گل خوندم ولی بازم فک نکنم اجرا بشه حداقل تا الان که خبری از ساختش نبوده تازه فک نمیکنم هیون بخواد بازی کنه!!!
هیون گفته که من از بچه گی تو این فیلم بودم و بازیگراش هم مثل اعضای خانوادم میمونن العانم که ازشون دورم انگار زندگیم رو از دست دادمBlush
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5