انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 2داستان خيلي ترسناك از خودم(بخدا واقعيه)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان اين داستان رو كه بهتون ميگم واقعا واقعيت داره وهنوزم من ميترسم.Confused
ميدونم طولاني ولي واقعيت داره Blush بخونيد مطمئنم كه خوشتون مياد.

چند سال پيش 1شب كه توي خواب بودم خواب ديدم از خواب بيدار ميشم و مي خوام به اتاق مامانم برم كه ميبينم در ورودي مون بازه واونو ميبندم وبه اتاق مامانم ميرم بعد يهو از خواب بيدار ميشم و به ساعت نگاه ميكنم و ميبينم ساعت 3نصفه شبه ونميدونم چرا يهو ميترسم. وميخوام به سمت اتاق مامانم برم كه يهو ميبينم واقعا در ورودي مون بازه.بعد از اين كه ميبندم ميخوام كه برم سمت اتاق مامانم يهو بدنم خشك ميشه و نميتونم برم بعد هي حس ميكردم كه يكي داره نزديكم ميشه بعد از چند دقيقه تلاش بالا خره تونستم خودم آزاد كنم و به اتاق مامان و بابام برم. 
وقتي به مامان وبابام تعريف كردم مامانم گفت حتما خواب ديدي ولي بابام گفت روحت بهت خبر داده كه درمون بازه وتورو بيدار كرده تا تو بتوني درو ببندي.

توي اين داستان هم من روح خودمو ديدم .

يه روز كه از مدرسه اومده بودم ولي خيلي خسته بودم به جاي اين كه برم استراحت كنم . چون مدارس تعطيل شده بد خوش حال شده بودم رفتم اتاقم و اون جابايه توپ داشم تمرين فوتبال مي كردم كه يهو بر گشتم و ديدم كه يه نفر كه شبيه خودمه (روحم بود)توي تخت دراز كشيده بود وداشت به من نگاه ميكرد ويه حالت خسته به خودش گفت و ناپديد شد (ميخواست به من بگه كه استراحت كن)

به جون مادرم قسم همش راسته حالا خود دانيد مي خواي باور كن ميخواي نكنBig Grin
HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhمن که هنگ کردم
دروغه!!
(17-09-2013، 12:28)sina82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دروغه!!
نه دروغ نيست اخه من چي كار دارم به شما دروغ بگم ميدوني چيه من وبابام روحمون خيلي قويه .من چي كار دارم براي شما دزوغ بگم؟؟؟؟
oooooooBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
خخخخخخ
واقعیته میدونم و میدونم داری راست میگی Tongue برا من اتفاق نیوفتاده برا مامانم افتاد خواب دیده بود داشت از سرکارش برمیگشت توی راه ماشین متوقف شد و درست همون فردا ظهرش این اتفاق افتاد Big Grin
ShyShyShyShyShyShyRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyes
اخه بچه تو اگه روح تو بدنت نباشه میمیری!چاخان شاخداری کردیDodgy
من باور می کنم ولی روحت نبوده خونتون جن داره
خونه قبلی ماهم داش همگی از دستشون دیوونه شده بودیم خیلی اذیت می کردن جدی میگم خیلی بد بود
ماماننننننننننننننننننننننننن crying
.اخه اینم موضوع
crying
Tongueخالی بستیممممممممم
نماز خونه ی ما بغلش یه تانکر هست من با سه تا از اونا درشو باز کردیم البته اونا باز نکردن من باز کردم بهد دوتا چشم سفید اوم تو چشام حتی دوستام هم دیدنش با من جیغ زدنSad