انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: / ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ـ9ـــلُ ↘ \
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(19-09-2013، 0:38)ghazal.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوستان شب خوش!!!!!!
اوا کجا غزال عزیزم بودی حالا داشت گرم میشدBig Grin
راستی نوشیکا جون سپاس دادی منظورت چند چند بود در باره چه خبرHuh
(19-09-2013، 0:40)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-09-2013، 0:38)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: من نمیدونم این سیگار و قلیون نبود اینا با چی میخواستن نشون بدن بزرگ شدن

فرید دقت کرده بودی هر دومون تو یه ماه عضو شدیم؟/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ـ9ـــلُ ↘ \ 306
نه دقت کرده بودی؟/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ـ9ـــلُ ↘ \ 306

امثال حمید گنده *** ی بیش نی Dodgy تو نت هم هی ادعای سیگار کشیدنش میشه. انگار چه کار شاخی میکنه.
چه میشه گفت؟!

اره. ولی من کارم درست تر از تو بوده از نخستSleepy
فکرِ اینکه نتونستم جلوشو بگیرم تا سمتِ اون کوفتیا نره عذابم میدهUndecided

الان تیکه اِنداختی دیگهDodgy
دارم براتDodgy

من الان طرف کی رو بگیرم؟Idea
هی ارشاد کننده ها. براتون سورپرایز دارم . می خوام مهارتتون رو ببینم.
خب از بازدید خسته شدم گفتم یه چیزی بگم.... خب بچه ها منم هستم:hje:
(19-09-2013، 0:41)پروشات نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-09-2013، 0:40)نوشیکا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-09-2013، 0:38)پروشات نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من خودم ارشاد کننده ام نوشیکا دخترهههههههههههههه بد (بقول معلم جغرافیمون)اون چه آواتاریه داریAngry
جان پروشات حس عوض کردنش نیست
.
.
.
.
.
.
.
.
هـــــی یادش بخیر ، یادته قدیما چقدر تند تند آواتار عوض می کردم؟cryingcrying
یادته شعر می گفتیم دوتاییIdeaRolleyesTongue

هع آره زیر درخت چنارRolleyesRolleyes
یادش بخیر دو کلمه تو می گفتی دو کلمه من25r3025r30
.
.
.
.
.
.
.
.
.
اول مهر کجا بود اون موقع؟cryingcrying
(19-09-2013، 0:42)solmaz rad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب از بازدید خسته شدم گفتم یه چیزی بگم.... خب بچه ها منم هستم:hje:
اوه اوه سلام خوبیShyShy
(19-09-2013، 0:42)ارتادخت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-09-2013، 0:38)ghazal.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوستان شب خوش!!!!!!
کلا شاد می زنم
.
.
.
.
.
.
.
سپاس میدم شماهم شاد بزنید
(19-09-2013، 0:40)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-09-2013، 0:38)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: من نمیدونم این سیگار و قلیون نبود اینا با چی میخواستن نشون بدن بزرگ شدن

فرید دقت کرده بودی هر دومون تو یه ماه عضو شدیم؟/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ـ9ـــلُ ↘ \ 306
نه دقت کرده بودی؟/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ـ9ـــلُ ↘ \ 306

امثال حمید گنده *** ی بیش نی Dodgy تو نت هم هی ادعای سیگار کشیدنش میشه. انگار چه کار شاخی میکنه.
چه میشه گفت؟!

اره. ولی من کارم درست تر از تو بوده از نخستSleepy
فکرِ اینکه نتونستم جلوشو بگیرم تا سمتِ اون کوفتیا نره عذابم میدهUndecided

الان تیکه اِنداختی دیگهDodgy
دارم براتDodgy
ای بابا حالا دعوا چرا Huhنه ناراحتید دوستان قدیمی
از این که دوباره در گفت و گوی خصوصیتان سرک کشیدم ببخشیدBig Grin
نقل قول: فکرِ اینکه نتونستم جلوشو بگیرم تا سمتِ اون کوفتیا نره عذابم میده/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ـ9ـــلُ ↘ \ 306

الان تیکه اِنداختی دیگه/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ـ9ـــلُ ↘ \ 306

دارم برات/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ـ9ـــلُ ↘ \ 306

ول کن. یه روز خودش به نتیجه ای که تو خیلی وقت پیش رسیدی میرسه یا نمیرسه! خودش می دونه و خودش

نه واوا Big Grin تیکه چیه!؟ من به دختر تیکه نمی اندازم چه برسه به پسر!
(19-09-2013، 0:42)ارتادخت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
دوستان شب خوش!!!!!!

دیدم حس خواب نی برگشتم!!!!!