انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: عکس های خواننده معروف (تیلور سویفت)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
عکس های خواننده معروف (تیلور سویفت) 1عکس های خواننده معروف (تیلور سویفت) 1عکس های خواننده معروف (تیلور سویفت) 1عکس های خواننده معروف (تیلور سویفت) 1عکس های خواننده معروف (تیلور سویفت) 1عکس های خواننده معروف (تیلور سویفت) 1عکس های خواننده معروف (تیلور سویفت) 1عکس های خواننده معروف (تیلور سویفت) 1عکس های خواننده معروف (تیلور سویفت) 1عکس های خواننده معروف (تیلور سویفت) 1عکس های خواننده معروف (تیلور سویفت) 1عکس های خواننده معروف (تیلور سویفت) 1عکس های خواننده معروف (تیلور سویفت) 1عکس های خواننده معروف (تیلور سویفت) 1عکس های خواننده معروف (تیلور سویفت) 1عکس های خواننده معروف (تیلور سویفت) 1
از تیلور متنفرم...............ممنون معلومه که به شدت زحمت کشیدی به خاطر زحماتت لایک میکنم
اگه اینا معروفن پس من ازدنیا عقبم.اصلا اینارو نمیشناسم.
ممنون ابجی گلمHeartBlush
(11-03-2014، 23:18)ross lynch نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عکسات قدیمیه 
ولی ممنون

موضوعمم قدیمیه...|:
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
HeartHeartHeart
نیومد مرضیهcryingUndecided
(11-03-2014، 21:59)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه اینا معروفن پس من ازدنیا عقبم.اصلا اینارو نمیشناسم.
ممنون ابجی گلمHeartBlush

تـیـلـور اولیـن آلبـومش رو در 16 سالگی بیرون داد و الان بیست و چهار یا بیست و سه سالشه!

همه ی آهنگاش رو خودش مینویسه و سبکش کـانـتـریه!

__

بـه تیلور خیلی حسودیم میشه|:

خـواننده ی بزرگیه ولی بعضی از موزیک ویدیوهـاش ضعیفه|:
مـن عـاشـق تـیـلورم ♥

هـم صـداش عـالـیـه ، هـم آهنگـاش (:

خـودشـم کـه خـوشـگـلـه (:
هیچ کدوم از عکس ها  باز نمی شه
صفحه‌ها: 1 2