انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بزرگ ترین آرزوتون چیه ؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
بزرګ ترین ارزوی من اینه که یک روز ریس جمهور بشم(اندیشه نمیکنم بشم). ولی خیلی دوست دارم کم کم یک سیاستمدار بشم. هر چی باشه این اروزو رو از کودکی به همراه داشتم.
(23-10-2011، 14:46)فرید_کامیاب نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بزرګ ترین ارزوی من اینه که یک روز ریس جمهور بشم

منم میرم توی ستاد تبلیغاتی رقیبش فعالیت می کنم
TongueTongueTongueTongueTongueTongue
(23-10-2011، 16:08)در جستجوی حقیقت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-10-2011، 14:46)فرید_کامیاب نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بزرګ ترین ارزوی من اینه که یک روز ریس جمهور بشم

منم میرم توی ستاد تبلیغاتی رقیبش فعالیت می کنم
TongueTongueTongueTongueTongueTongue

بد جنس.SadDodgyConfused
شوخی کردم باباBig GrinBig GrinBig Grin
اگه رئیس جمهور شدی منو فراموش نکن
(23-10-2011، 16:21)shayan1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

درسته که پسر عممی ولی بارتی بازی موقوفه مانند بعضی ها که نیستم که پارتی بازی می کنن .
البته تو بسر باهوشی هستی حتما تا اون موقع که من ریس جمهور بشم شما که بسر داییم باشی یک مدرک و سابغه درخشان کسب میکنی الکی نیستش که تیز هوشان میری.
به به چقدر تعریف میکنین از هم

اعتماد به نفس دارینا ایول بابا
آرزوی من اینکه 1 روز به فرید که رئیس جمهور شده اشتباهاتشو بگم و اون قبول کنهWink
(23-10-2011، 17:59)nadia.persian نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به به چقدر تعریف میکنین از هم

اعتماد به نفس دارینا ایول بابا
آرزوی من اینکه 1 روز به فرید که رئیس جمهور شده اشتباهاتشو بگم و اون قبول کنهWink

اصلا پیشنهاد میدم وقتی فرید کامیاب رئیس جمهور شد یه شبکه تلویزیونی و اینترنتی راه بندازیم و فعالیت زیرزمینی بکنیم علیه اون
بعد توی خیابونا راهپیمایی راه بندازیم علیه اش
بلکه آخرش بفهمه این نازی ها از دست کمونیست ها و یهودی ها چی می کشیدند
Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue
(23-10-2011، 16:34)فرید_کامیاب نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-10-2011، 16:21)shayan1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

درسته که پسر عممی ولی بارتی بازی موقوفه مانند بعضی ها که نیستم که پارتی بازی می کنن .
البته تو بسر باهوشی هستی حتما تا اون موقع که من ریس جمهور بشم شما که بسر داییم باشی یک مدرک و سابغه درخشان کسب میکنی الکی نیستش که تیز هوشان میری.
بخاطره همینه که میگم دوست دارم.Big GrinSmileHeart

شایان لطف داریSmile
در جست و جوی حقیقت حرف اضافه نزن همش می خوای ما رو بزنی نابود کنی ها.Dodgy
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12