انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تا حالا خیابون به این خوشگلی دیده بودی؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
درخت جاکاراندا (یا جاکراندا) از دسته “پیچ اناریان” در نیمکره جنوبی زمین درخت شماره یک محسوب شده و ۵۰ گونه از این درخت وجود دارد.
بومی امریکای مرکزی، امریکای جنوبی و کوبا است و در نپال در آسیا نیز کاشته شده است.

تا حالا خیابون به این خوشگلی دیده بودی؟ 1

من که ندیدم. خیلی زیباست. درسته که خیابون ولیعصر تهران هیچ شباهتی به این نداره ولی من یاد اون میوفتم چون یه دورانی خیلی درخت داشت ولی دیگه نداره اون درخت های کهن سال و بزرگ و زیبا رو.
(22-09-2013، 13:27)..آریا.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درخت جاکاراندا (یا جاکراندا) از دسته “پیچ اناریان” در نیمکره جنوبی زمین درخت شماره یک محسوب شده و ۵۰ گونه از این درخت وجود دارد.
بومی امریکای مرکزی، امریکای جنوبی و کوبا است و در نپال در آسیا نیز کاشته شده است.

عالی بود

عالی بود
آره همه خیابونای ایران این شکلین خو!SmileSmile
مـــــــزاح!Dodgy
وووووووووواااااااووووووووووووووووو
واقعا زیباست عاشقش شدم
افسوس که ایران نیست
(15-10-2013، 18:30)دل ارام اس اس$$$$$$$$$$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
افسوس که ایران نیست

خیابون هایی شبیه این تو شمال ایران هست!
ندیده بودم ولی خیلی خوشگله
cryingcryingcryingcryingcryingcrying
صفحه‌ها: 1 2 3 4