انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جملات جالب برای نوشتن در دفتر خاطرات دوستان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
جملات جالب برای نوشتن در دفتر خاطرات دوستان 1۱ـ می دونی چرا خورشید قرمزه؟چون وقتی دوستی من و تو رو میبینه آتیش می گیره!      
 جملات جالب برای نوشتن در دفتر خاطرات دوستان 1۲ـ دیشب به تک تک ستاره ها سر زدم اما هیچ کدام تو نبودی.وقتی به آخرین ستاره رسیدم در گوشم گفت:اونی که دنبالش میگردی ماهه نه ستاره!
 جملات جالب برای نوشتن در دفتر خاطرات دوستان 1۳ـ شما طبق تبصره ی۱۳۷قانون اساسی سرزمین دوستی محکوم  هستید همیشه در قلب ما بمانید.
جملات جالب برای نوشتن در دفتر خاطرات دوستان 1۴ـ زیباترین سلام دنیا طلوع خورشید است که آن را بی غروبش به تو تقدیم می کنم.
جملات جالب برای نوشتن در دفتر خاطرات دوستان 1۵ـ زندگی ما مثل ارگ است.دکمه های سیاه برای غم ها و دکمه های سفید برای شادی ها.اما تنها زمانی می توانی زیبا بنوازی که همه ی دکمه ها را فشار دهی.
جملات جالب برای نوشتن در دفتر خاطرات دوستان 1۶ـ گل سرخ و سفید و ارغوانی                                       فراموشم نکن تا می توانی
جملات جالب برای نوشتن در دفتر خاطرات دوستان 1۷ـ اگر لبخند زدی بر خط زشتم                                                   بدان دوستت دارم تند تند نوشتم 
جملات جالب برای نوشتن در دفتر خاطرات دوستان 1۸ـ اگر لبخند زدی بر خط زشتم                                                   غلط کردی به این خوبی نوشتم!
جملات جالب برای نوشتن در دفتر خاطرات دوستان 1۹ـسلامتی رفیقی که روز قیامت                                                زمین از سنگینی معرفتش شاکیه
جملات جالب برای نوشتن در دفتر خاطرات دوستان 1۱۰ـ کسی که با کسی دل داد و دل بست                                    به آسونی نمی تونه کشه دست
جملات جالب برای نوشتن در دفتر خاطرات دوستان 1۱۱ـ لیمو نخور ترش کنی -منو فراموش کنی                                  آدامس بخور باد کنی -منو همش یاد کنی
جملات جالب برای نوشتن در دفتر خاطرات دوستان 1۱۲ـ می نویسم یادگاری تا بماند روزگاری                                      می نویسم روزگاری تا بماند یادگاری

به به
زیبا بود
تا باشه از این جمله هاSmile
ممنون حالا دفتر خاطراتا را بیاریدHeart
همیشه لبات بخنده
این تایپیک را باید ببری تو ادبیات فکر کنم
چون به فرهنگی مرتبط نیس
ولی خیلی قشنگ بودن مرسی برو یکیو پیدا کن اینو منتقل کنه به بخش ادبیاتWink
مر30HeartHeartHeart
TongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
مرسی واقعا ب درد بخوره Rolleyes
برای اس هم خوووووووووووووبه!!
من که خیلی اهل نوشتن خاطراتم نیستم اما دوست دارم بنویسم

اما سرم شلوغه

اما اگه نوشتم از این ها استفاده می کنم
(26-09-2013، 13:57)a.y.e.h نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

جملات جالب برای نوشتن در دفتر خاطرات دوستان 1۲ـ دیشب به تک تک ستاره ها سر زدم اما هیچ کدام تو نبودی.وقتی به آخرین ستاره رسیدم در گوشم گفت:اونی که دنبالش میگردی ماهه نه ستاره!
 جملات جالب برای نوشتن در دفتر خاطرات دوستان 1۳ـ شما طبق تبصره ی۱۳۷قانون اساسی سرزمین دوستی محکوم  هستید همیشه در قلب ما بمانید.

اینا از همشون قشنگ تر بودن
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8