انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: درخواست نویسندگی در بخش آهنگ و موسیقی و زیرشاخه ها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
منم برسی کنید ...
من هستم
من رو هم بررسی کنید !
من بهترین گذینم بهتر من کم میتونی پیدا کنین من همه شرایطو دارم تازه عاشق رپم از همه اخبارش خبر دارمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
مآ هم هستیم
میخوآستم درخواست نویسندگی در بخش متن آهنگهای خوانندگان بدم !
همه ی شرایطو دارم !
بررسی کنید(:
شرایط کاملـه بالای 250 ارسال دارم

تا حالا اخطار نداشتم

فقط 1 دونه تایپکم تو بخش آهنگ و موسیقی بســته شُـده!

تایپکام هم همراه با  عکس و با کیفیت هست

بالای 9 تا تو این بخش هم تایپک دارم:|

رسیدگی کُنیـد!
من.."
واسه متن آهنگ های خوانندگان"
اینم موضوع هام:
1دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مـتـن آهـنـگ خـآلی از کـآمـرآن و هـومـن

2دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متن آهنگ چیزی عوض نمیشه از پگاه

3دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تکست آهنگ قبل و بعد از جاستینا

4دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متن آهنگ "توبه" از علیرضا روزگار

5دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متن آهنگ "حالم خرابه" از علیرضا روزگار

6دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متن آهنگ"خدایا"از علیرضا روزگار

7دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متن آهنگ رفیقام میگن از بنیامین بهادری

8دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متن آهنگ افسوس از بهرام نورایی

9دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متن آهنگ عجیب از بهرام نورایی

10دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مـَـتـنِ آهـَـنـگِ ای کـآش اَز احـلـام

11دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متن آهنگ ساعت برگرد از سوگند^__^

12دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متن آهنگGet Started از Pitbull Ft. Shakira

13دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متن آهنگ روتو کم کن از مهدی احمدوند

14دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متن آهنگ The Monster از ریحانا و امینم با ترجمه

15دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مـتـن آهـنگ فـکر تـو از علـی و سـمـیر

و.............
خیلی زیادن...
بقیه شرایط رو هم دارم
فقط باید ببینیم نویسنده و مدیرا و کاربرا چی میگن؟
ببخشید کی بررسی میشه؟._.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26