انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: شوکه شدن مردم از اقدام عجیب یک عروس!! +عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
به گزارش ایران ناز این عروس خانم 28 ساله ساکن لندن روز عروسی اش تصمیم گرفت مسافت خانه تا کلیسا را با یک اتوبوس عمومی طی کند و با این کار همه مسافران این اتوبوس را شوکه کرد. در حالی که همه عروس ها دوست دارند با کالاسکه های سفید به کلیسا رفته و لحظه های رومانتیکی خلق کنند خانم جنی کلوکو این فاصله را با وسیله نقلیه عمومی طی کرد.

شوکه شدن مردم از اقدام عجیب یک عروس!! +عکس  1

او به همراه دو ساقدوش خود سوار بر اتوبوس در میان بهت و حیرت مسافران حاضر به کلیسا رفت. این دختر خانم خوش ذوق میگوید: دوست داشتم در روز عروسی ام کار متفاوتی انجام دهم. در اوکراین رسم بر این است که عروس مسافتی را پیاده طی کند تا کسانی که به مراسم دعوت نشده اند هم بتوانند او را ببینند. با الهام از این مسئله من تصمیم گرفتم این کار را انجام دهم.

او اضافه می کند جالب است که حتی یک نفر هم صندلی اش را به این عروس خانم تعارف نکرده است و او مجبور شده است همه راه را بایستد.

اینودیشب تواخبارنشون داداچه مردم کم عقلی هستن ایناDodgy
دیوونه است دیگه دیوونه شوهرش چه پیرهConfusedConfusedConfused
افرین اونوقت دخترای ایرانی براشون باید با ماشین x6 بیایی دنبالشون افاده هم میان ShyShy
منکه باید واسم کشتی بگیرن من نمیدونم این چش بودهConfusedConfused
اتوبوس؟؟؟ConfusedConfusedخدا بده عقلConfusedچیز دیگه نبود؟؟Confused
فهمیدم میخواسته جلو شوهرش خودشیرینی کنه نشون بده من اصلا اهل خرح نیستم و حاظرم روز عروسیم با اتوبوس بیامBig Grin
خیلی با مزه بودSmile
بی چاره پول نداشته سوار تاکسی بشه
چه آدمای لوسی پیدا میشنا!!
چه آدمای لوسی پیدا میشنا!!
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12