انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: همچی داریم (2)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
روزی ....
روزی مردی خواب عجیبی دید...دید که پیش فرشته هاست و به کارهای آنها نگاه میکند . هنگام ورود دسته بزرگی از فرشتگان را دید که سخت مشغول کارند و تند تند نامه هایی را که توسط پیک ها از زمین می رسند , باز میکنن و آنها را داخل جعبه میگذارند. مرد از فرشته ای پرسید شما چکار میکنید؟ فرشته در حالی که داشت نامه ای را باز میکرد , گفت: اینجا بخش دریافت نامه است و ما دعاها و تقاضاهای مردم را از خداوند تحویل میگیریم. مرد کمی جلوتر رفت . باز تعدادی از فرشتگان را دید که کاغذ هایی را داخل پاکت میگذارند و آن ها را توسط پیک هایی به زمین میفرستند. مرد پرسید: شما ها چکار میکنید؟با عجله گفت : اینجا بخش ارسال است , یکی از فرشتگان ما الطاف و رحمت های خداوند را برای بندگان به زمین میفرستیم . مرد کمی جلوتر رفت و یک فرشته را دید که بیکار نشته است با تعجب پرسید شما چرا بیکارید؟ فرشته جواب داد : این جا بخش تصدیق جواب است. مردمی که دعاهایشان مستجاب شدی باید جواب بفرستند ولی فقط عده بسیار کمی  جواب میدهند. مرد از فرشته پرسید مردم چگونه می توانند جواب بفرستند؟

فرشته پاسخ داد بسیار ساده , فقط کافیست بگویند
خدایا
شکر

دقت کردی؟؟؟؟
دقت کردین ؟
لذتی که در “کوفت” گفتن مامان هست در “قربونت برم” هیچکس نیست ؟
.
.
دقت کردین بعضیا تا باهامون دوست میشن ۱ماه قبلش یه تصادف هولناک داشتن که هم ماشینشون (ترجیحا مدل بالا) و گوشیشون (iphone کمتر راه نداره اصلا) توی اون تصادف نابود شده ؟
الان ۱۱۰۰ دستشونه و باباشون تنبیهشون کرده پیاده روی میکنن ؟
.
.
دقت کردین تو فیلم و سریال های ایرانی وقتی دوتا دانشجو میخوان عاشق هم بشن باید پسره اشتباها به کیف دختره بزنه تا همه وسایلش بریزه و تو جمع کردن کمکش کنه و عاشقش بشه ؟
.
.
دقت کردین همیشه مهمترین و قشنگترین ترین اس ام اس ها *some text missing* میشه ؟؟؟
.
.
دقت کردین وقتی دارین موقع فوتبال نگاه کردن تخمه میخورید اگر یه دونه از اون مغز تخمه ها بیفته رو زمین تا کل خونه رو نگردی و پیداش نکنی بیخیال نمیشی ؟
.
.
دقت کردین درست وقتی که عجله داری یا هوا سرده یا جیش داری ؛ کلیدت تو غیر قابل دسترس ترین سوراخ کیف و جیبت مدفون شده ؟؟؟
.
.
دقت کردین ؟
فقط کافیه در ماشینت باز باشه ، عالم و آدم میان بغل دستت که بگن در ماشین بازه …
حالا اگه بی بنزین تو خیابون بمونی ، هیشکی آدم حسابت نمیکنه !

جوک
انقدر تبلیغ کِــــرِم حلزون رو پخش کردن که آدم هر وقت حلزون می بینه دوست داره بره یه امضا ازش بگیره
.
.
.
داداش دوستم رفته مسافرت ماشینشو یه هفته داده دست دوستم باشه
اونوقت داداش من وقتی می ره بیرون شلوارکشو قایم می کنه که نکنه من بپوشمش!
.
.
.
طرف می ره خواستگاری واسه پسرش. پدر عروس می گه:
آقازاده دانشگام میرن؟ طرف می گه: مسافر گیرش بیاد چرا که نه!
.
.
.
به هر حال بررسی که می کنم می بینم تنها کسی که به من نخ داد، قرقره بود
.
.

پچر پچر
.
.
.
.
.
چسر شجاع وقتی پدرشو صدا میکنه

من فقط نظر می خوام 
اگه دوست داشتید سپاس بدید
دقيقا
مرسی Smile
آخیییییییییییی..........داستان اولیه خییییلی قشنگ بود......نتیجه اخلاقی این که همین الان همه باید بگیم:خدایا شکرت.Heart
خُـــــــــــدآیآشکر
مغسی
اولی خیلی قشنگ بود.وراست هم بودهمچی داریم (2) 1
ممنونHeart
اره دقت کردیمBig Grin