انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: طرفدارای آرمین 2afm
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خب ممنون که اومدین این جا مخواهیم یک مشائره ی رپ درست کنیم از اهنگ های ارمین خب شروع میکنیم.:cool:
سره صبه رو از خواب تو پامیشی ولی من هنوز 
بیدارمو تو باعثو بانیشی که بیستو چهار ساعت به تو فکر بکنم

از کسانی که نمیدونن مشائره چیه درخواست میکنم ننویسن
طرفدارای آرمین 2afm 1 

طرفدارای آرمین 2afm 1
منم که واسه رسیدن به تو بی امیدم
تا جایی که یادمه هی دنبالت می دوییدم
مثه تو هیچ جایی ندیدم ،علاقه دارم بت شدیدا،پس برو همه جا داد بزن بگو آرمینه BF جدیدم...!!!!
ما که از همه خوردیم خب میگیم توام روش
می تونی این موزیکو بدی با صدای بلند گوش
شاید حالا همش پشت سرم فش بدی هیچ
حق انتخاب داری و این مشکلی نیست
ولی خدا می دونه که اگه دوست داشتم
واسه خودت بوده و واسه ی خوشگلیت نیست
تو که میدونی بی تو میمیرم قهر نکن عشقم
یه بار دیگه بیا آشتی کن و بده یه ارفاقی
هنوزم وی عطرت چندتا دونه مشکی ازاون موی لختت روتخته تختی همیشه میشدی روش توبغلم ولو توکه رفتی نمیشکودی عقلا دلو بازخم زبونه رسم زمونه اینه رابته هایی که به هم وسله نمونه خیله خوب دیگه همه چی بسه تمومه هرچی خدا بخواد همچی دست همونه اینو بدون توام یکم نه اخرشی منه سادرو بگو ساختم باهمچی دیگه نمیخوام سره صحبت الکی هی بی مورد باشم اصلا توخوبی هرچی تومیگی باشه دیگه اسمتم توزندگیم باشه نحصه هربلاییم سرم اوری ناز شصت بهتره اصلا نمونیم باهم مایه لحظه امید وارم دله توام ازمن باشه خسته خاطراتو فرا موش میکنم موبه مو شو برو باهرکی که دلت میخواد روبه روشو بدم دیگه واسه من مرده کسی که بای دنیا عوض نمیکردم یه دونه موشوL♥ve❥عاشقتم ♥ارمیــــــــــــــــــــــــــــــــــــن♥
نمیدونم Huh
ده یه چیزی بگو چرا حرف نمیزنی چرا فاصله میگیری به من دس نمیزی
یه کمی دوسم داشتی
دیگه تنهام نمیذاشتی
(07-10-2013، 14:13)♥romina♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هنوزم وی عطرت چندتا دونه مشکی ازاون موی لختت روتخته تختی همیشه میشدی روش توبغلم ولو توکه رفتی نمیشکودی عقلا دلو بازخم زبونه رسم زمونه اینه رابته هایی که به هم وسله نمونه خیله خوب دیگه همه چی بسه تمومه هرچی خدا بخواد همچی دست همونه اینو بدون توام یکم نه اخرشی منه سادرو بگو ساختم باهمچی دیگه نمیخوام سره صحبت الکی هی بی مورد باشم اصلا توخوبی هرچی تومیگی باشه دیگه اسمتم توزندگیم باشه نحصه هربلاییم سرم اوری ناز شصت بهتره اصلا نمونیم باهم مایه لحظه امید وارم دله توام ازمن باشه خسته خاطراتو فرا موش میکنم موبه مو شو برو باهرکی که دلت میخواد روبه روشو بدم دیگه واسه من مرده کسی که بای دنیا عوض نمیکردم یه دونه موشوL♥ve❥عاشقتم ♥ارمیــــــــــــــــــــــــــــــــــــن♥
عزیزم باید با ی می نوشتی نه با ه
بعدشم از روی لاو من تغلب نکن

یه چیزی بگو بذا قانع شم
تا نتونم جلوی رفتنت مانع شم
مگه نمی بینی چه قدر خراب و داغونم تو این اوضاع منو تنها نذار خواهشا