انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: معرفی بازی فلش ترسناک و ماجراجویی The House 2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
منم دارم بازی میکنم الان
BlushBig Grin

باید خیلی صبر کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من جراغو دست کاری کردم ولی الان یه روح ضاحر شد یه نامه با هاش بود باید چی کار کنم با نامه ای که از روح افتاد
Huh
اصلا از این محیط هیچ علمی ندارم اینجا چیکار میگننcrying این سایت واسه چیه؟
بازیه خیلی جذابیه

بازی خیلی باحالیه اگه full vision میشد ترسناک تر میشد

دارم به اخرای بازی میرسم از همه باحالتر اون قسمت بود که توی دستشویی یه مرده دارزده شده

رسیدم به working room ولی خیلی تاریکه باید چی کار کنم؟

ایول رسیدم به safe room

فتحش کردم خیلی باحال بود
از  ترس دارم می لرزم:84::84:
Baba to hamin flashkhoram hast man do serisham bazi kardam cherte
بابا من از ترس دارم میمیرم کمک
پویا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(12-04-2012، 12:32)~SoLTaN~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مثه Silent Hill خودمونه ...

سبک بازی چیه ؟؟

من بازی Silent Hill  بازی کردم.
خدایش خیلی ترسناکه ها.
پویا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(14-05-2012، 15:04)Armina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اصلنم ترسناک نیستSleepy
من چه جوری بازی کنم بلد نیستم چه جوری اجرا کنم بازی ها روcrying

(03-02-2014، 20:54)171717 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پویا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​ااااااااااامTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14