انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تو بودی دیوونه نمیشدی!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
از يه ديوونه ميپرسن چرا ديوونه شدي؟ميگه من زن گرفتم كه يك دختر 18 ساله داشت دختر زنم با بابام ازدواج كرد.پس زن من مادر زن پدر
شوهرش شد.

دختر زن من پسري زاييد,كه داداش من و نوه زنم بود پس نوه ي منم بود پس من پدربزرگ داداشم بودم.زن من پسري زاييد,كه زن پدرم خواهر
ناتني پسرم و مادر بزرگ اون شد پس پسرم داداش مادر بزرگش بود و من خواهرزاده ي پسرم شدم پس پسرم دايي من بود!

تو بودي ديوونه نميشدي؟؟؟؟؟
ey babaaUndecidedajaaab
جالب$$
خودم داده بودم دقيق با همين عكس عوضش كنDodgy
جالبSmileSmileبودSmileSmile
دیوان شدممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم مممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

آخه این کیهExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation
من  اگه جاي اين مرد بودم خودكشي ميكردم.
ایییییییییییییییی....مخم تا یه هفته هنگه!!!
هنگیدمHuhHuhHuhHuhHuhExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationIdeaIdeaHuh

cryingcryingcryingcryingcryingنفهمیرمcrying
25r30
صفحه‌ها: 1 2 3