انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
اسم خود را به انگلیسی وارد کنید سپس اسم خود را به خط میخی پارسی باستان ببینید. 
برای وارد کردن اسم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[b]اینجا کلیک
  کنید.
[/b]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1
TongueBlushTongueBlushTongueBlushTongueBlush
باحال بود.
ولی هیچی نفهمیدم.Big GrinBig Grin
اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1
SleepySleepyBlush اووووووووووووووووووو چه باحال
مرسیBlush
خوب بود
[ltr]اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1yasamin
من اینم[/ltr]
اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1
Heart
و اسم عشقم
اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1

چقدر شبیه همیم:Laie_23:pill
ما که رفتیم تخته جمشید یه دستبند خریدم اسممو به خط میخی روش نوشته بودن اما خرابش کردم :/
قهوه ای بود

[ltr]اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1اسمتونو به خط میخی ببینید (خیلی باحال) 1واسه من شد این:[/ltr]
صفحه‌ها: 1 2 3 4