انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: رقابت بین لی مین هو و جانگ گیون سوک
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اى بابا.نميدونم كدومو انتخواب كنم.هردو شونو خيلى دوست دارم.
گیون سوکی عزیز Heart
لی مین هوووووBig Grin
لیمین هوHeart
جانگ گیون سوک قابل مقایسه با لی مین هو نیست معلومه که جانگ گیون سوک خوشگلتر و با نمک تره در ضمن سوکی خواننده قابلی هم هست ولی لی مین هو...

HeartHeartHeart

جانگ گیون سوک خیلی نازهHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

من عشق جانگ گیون سوکمHeartHeartHeartHeart
هر دوشون رو دوست دارم
ولی خدایی لی مین هو یه چیز دیگه استHeartHeartHeart
من با لی مین هو دشمنی ندارم و نظرمو میگم:
واقعا سوکی کجا و لی مین هو کجا؟
سوکی هم با استعدادتره هم خوشگلتر هم سختکوش تر هم خوش صداتر و .....
لی مین هو قیافه نداره و صدا نداره تو فیلماشم به نظرم مصنوعی بازی میکنه...با این حال خیلی خودشو میگیره.
ولی جانگ گیون سوک با این که همه چیش از لی مین هو بهتره بازم خونگرم و صمیمیه..Smile
(21-11-2013، 13:47)گل سا2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چون کره این هردوتاشون خوبن!!!
نه بازم به خیلی چیزا بستگی داره...............!Wink

(04-12-2014، 10:43)♥Roksana♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من با لی مین هو دشمنی ندارم و نظرمو میگم:
واقعا سوکی کجا و لی مین هو کجا؟
سوکی هم با استعدادتره هم خوشگلتر هم سختکوش تر هم خوش صداتر و .....
لی مین هو قیافه نداره و صدا نداره تو فیلماشم به نظرم مصنوعی بازی میکنه...با این حال خیلی خودشو میگیره.
ولی جانگ گیون سوک با این که همه چیش از لی مین هو بهتره بازم خونگرم و صمیمیه..Smile
این همه چیز در مورد لیمین هو ی بیچاره گفتی و هرچی نسبت بد بود دادی به اون بعد میگی باهاش دشمنی نداریDodgyدرضمن لیمین هو خیلی خوشگل تره چون هر مدلیو که دید رو موهاش اجرا نمیکنه برعکس سوکی جون شما.ساده هست و همیشه خوشگلهp345
لی مین هووووHeartHeart:hje:
(02-12-2014، 13:11)باهوش و خوشگل ترین دختر انجمن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هر دوشون رو دوست دارم
ولی خدایی لی مین هو یه چیز دیگه استHeartHeartHeart
مرسی گلم.منطقی حرف میزنی.هیچ چیز رو رو هوانمیگیHeartHeartHeartHeartHeart

(23-11-2013، 16:36)تنهای تنها ... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دقیقا اینا تو چه نقشایی بازی میکردن و تو چه فیلمی؟
دوست گلم چقدر شما از دنیا عقبی.سوکی نه ولی مین هورو همه میشناسندWinkچونخوش صدا ترین خواننده،خوشگل ترین بازیگروبهترین مدله.Smile
لی مین هو تو فیلم های:ایمان،وارثان،f4،لاولاین،و........ بازی کرده.
حالا اشنا شدی؟Huh

عزیزم هیچ احتاجی به نظر سنجی نبوده .چون اونایی که دقت بالایی دارند ومنطقی تصمیم میگیرند میدونن مین هو 
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخیلی بهتره.nky
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10