انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تو رو خدا بیاین کمکم کنید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
جروبهسو ول كنيد فكر كنيد
خب خب امممممممممممممممم
(17-10-2013، 18:35)Eli17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-10-2013، 17:59)dj1210 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-10-2013، 17:39)Eli17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-10-2013، 15:53)امیرحسین@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایجادفضای سبز.پایین آووردن قیمت بوفه تاحدامکان.تغییرات دکوراسیون مدرسه.بهداشت سرویس های بهداشتی.
بسته یابازم بگم؟

سپاسوبده گناه دارم

احترام گذاشتن به نظرات وانتقادات دانش آموزان ومعلمان گرامی

ايجاد فضاى سبز؟؟دانش اموزنا نه كارمند شهردارى

قيمت وسايل بوفه دست دولته نه يه مشت دانش اموز
اینها همه حرف مفت ناراحت نشی الی اخه همه بچه ها میدونن داری چرتوپرت میگی بازم تاکید میکنم واسه دبیرستان پسرانهTongue

چیو جرت و پرت میگم؟؟Dodgy
من از شما عذرخواهی میکنم یه کم تند حرف زدم.
واقعیت کار هایی رو که می خوای براشون انجام بدی
(17-10-2013، 19:29)k1.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من نميخوام كاري براشون ككنمDodgy
=-| نمیدونم خودتون فکر کنید از بحثتون خارج ایشاالله که هیچی نتونین پیدا کنین

بای خوش بگذره
(17-10-2013، 19:33)Ahang jooON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بای خوش بگذره

خیلی نامردیcryingcrying
(17-10-2013، 19:43)raha0000000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-10-2013، 19:33)Ahang jooON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بای خوش بگذره

خیلی نامردیcryingcrying
بيا خودمون يه كمتن بنويسيمDodgy
(17-10-2013، 19:26)dj1210 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-10-2013، 18:35)Eli17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-10-2013، 17:59)dj1210 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-10-2013، 17:39)Eli17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-10-2013، 15:53)امیرحسین@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایجادفضای سبز.پایین آووردن قیمت بوفه تاحدامکان.تغییرات دکوراسیون مدرسه.بهداشت سرویس های بهداشتی.
بسته یابازم بگم؟

سپاسوبده گناه دارم

احترام گذاشتن به نظرات وانتقادات دانش آموزان ومعلمان گرامی

ايجاد فضاى سبز؟؟دانش اموزنا نه كارمند شهردارى

قيمت وسايل بوفه دست دولته نه يه مشت دانش اموز
اینها همه حرف مفت ناراحت نشی الی اخه همه بچه ها میدونن داری چرتوپرت میگی بازم تاکید میکنم واسه دبیرستان پسرانهTongue

چیو جرت و پرت میگم؟؟Dodgy
من از شما عذرخواهی میکنم یه کم تند حرف زدم.

خواهشDodgy

(17-10-2013، 19:31)mrsana!!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-10-2013، 19:29)k1.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من نميخوام كاري براشون ككنمDodgy

پس واسه چی میخوای شورا شی؟
بگو هر روز به بچه ها ناهار میدم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8