انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جاستین بـیـبـر در یک پارتی به همراه فلوید در تگزاس و حاشیه جنجالی2013
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
جمعه شب ، جاستین بـیـبـر به همراه Floyd Mayweather ( بوکسور ) به یک VLive در هوستون ، تگزاس رفت

به گفته منابع ( خبر رسما توسط منبع TMZ منتشر نشده ) و شاهدان عینی جاستین بـیـبـر در این کلاب از یکی از رقصنده های حرفه ای کلاب ل*ب میگیره . همچنین گفته شد که جاستین باسن این رقصنده رو لمس کرده !

پس از این کسایی که در اون کلاب حضور داشتند بخصوص خود رقصنده در تویـ*یـتر ، تویـ*یت هایی دادند . و همچنین مادر جاستین پس از این قضیه مصاحبه ای داشته ...

رقصنده زن :

" او تقریبا باسن من رو لمس کرد ، من غش کردم !!! من با بسیاری از افراد مشهور رقصیدم و آن ها بسیار عادی رفتار کردند اما جاستین منو شگفت زده کرد و در شوک هستم

یکی از افراد حضور داشته در کلاب :

این حرکت واقعا شوک آور بود

رقصنده همینطور ادعا کرد که جاستین و فلوید از اون خواستند که ل*خت بشه و آهنگ دو نفری با جاستین اجرا کنه !

پس از این اتفاقات مادر جاستین ، Pattie Mallette گفت : به او ( جاستین ) اجازه دهید تا اشتباهات خودش رو بفهمه . هنگامی که سن بچه ها تغییر میکنه ، شیوه های فرزند پروری بسیار سخت میشه ( یعنی نمیشه رفتار رو کنترل کرد ) . اون زندگی من بود ولی در حال حاضر باید به او اجازه داد که پیش بره و مستقل باشه . او قادر به کنترل کردن همه چیز نیست ، بسیار براش سخته ..
کلکسیون کثافتکاری های جاس تکمیل شد Confused
به افتخار این موفقیت یه کف مرتبHuhAngry
واییییی راست میگی فکر کنم خودت بودی که به اونجا رفتی.AngryAngryAngryAngry