انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: لیدی گاگا یک میلیونر مقتصد و صرفه جو است !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
لیدی گاگا یک میلیونر مقتصد و صرفه جو است !

این خواننده ، خیلی دوست دارد پولهایش را برای برگزاری تورها و کنسرتهایش هزینه کند اما با درآمدهای حاصل از این تورها و برنامه به ندرت چیزی برای خودش می خرد .

این خواننده ، خیلی دوست دارد پولهایش را برای برگزاری تورها و کنسرتهایش هزینه کند اما با درآمدهای حاصل از این تورها و برنامه به ندرت چیزی برای خودش می خرد تا حدی که مدیر برنامه هایش گاهی اوقات گمان می کند که او کارت اعتباری اش را گم کرده است و به همین دلیل ، پولی از آن کسر نشده است.

گاگا گفت:"من بخاطر پول کار نمی کنم بنا بر این از پولهایی که بدست می آورم نیز زیاد استفاده نمی کنم اما از این موضوع خوشحالم . من اصلا" ولخرج نیستم در واقع من اصلا" پولی خرج نمی کنم."

" خیلی جالب است زیرا گاهی اوقات مدیر برنامه هایم وقتی می بیند هیچ پولی از کارت اعتباری من کسر نشده است با من تماس می گیرد و از من می پرسد:کارت اعتباریت را گم کرده ای؟ "

"او از من می پرسد که چرا هیچ پولی خرج نمی کنم و من پاسخ می دهم که احتیاجی به پول نداشتم ."

من هنوز در همان آپارتمانی زندگی می کنم که شش سال پیش زندگی می کردم ، اتاق خوابم به اندازه یک استودیوی رادیویی کوچک است و آشپزخانه ام حدود ۴ فوت با آن فاصله دارد.
وای خدا چه جالب SleepySleepySleepy
میدونستم لیدی دیونه است اما نه به این حد Big GrinBig GrinBig Grin
من عاشق لیدی گا گامHeart
ایول یکی از خواننده ها صر فه جویی بلده فقط لیدیHeart