انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: خنده داره بیا..............
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
در دانشگاه استنفورد ، استاد در حال شرح دادنمفهموم بازاريابي به دانشجويان خود بود
l

]شما در يک مهماني ، يک دختر بسيار زيبا رو مي بينين و ازشخوشتون مياد ، بلافاصله ميرين پيشش و مي گين : "من پسر ثروتمندي هستم ، با من ازدواج کن" ، به اين ميگن بازاريابي
مستقيم

]شما در يک مهماني به همراه دوستانتون  ، يک دختر بسيارزيبا رو مي بينين و ازش خوشتون مياد ، بلافاصله يکي از دوستاتون ميره پيش دختره ،به شما اشاره مي کنه و مي گه : " اون پسر ثروتمنديه ، باهاش ازدواج کن" ، به اين مي گن تبليغات

شما در يک مهماني ، يک دختر بسيار زيبا رو مي بينين و ازشخوشتون مياد ، بلافاصله ميرين پيشش و شماره تلفنش رو مي گيرين ، فردا باهاش تماس مي گيرين و مي گين : "من پسر ثروتمندي هستم ، با من ازدواج کن" ، به اين ميگن بازاريابي تلفني

[]شما در يک مهماني ، يک دختر بسيار زيبا رو مي بينين و ازشخوشتون مياد ، بلافاصله کراواتتون رو مرتب مي کنين و ميرين پيشش  ، اون رو به يک نوشيدني دعوت مي کنيين ، وقتي کيفش مي افته براش از روي زمين بلند مي کنين ، در آخر هم براش درب ماشين رو باز مي کنين و اون رو به يک سواري کوتاه دعوت مي کنين و ميگين : " در هر حال ،من پسر ثروتمندي هستم ، با من ازدواج مي کني؟"  ، به اين ميگنروابط
عمومي
]شما در يک مهماني ، يک دختر بسيار زيبا رو مي بينين که دارهبه سمت شما مياد و ميگه : "شما پسر ثروتمندي هستي ، با من ازدواج مي کني؟"  ، به اين مي گن]شناسايي علامت تجاري شما توسط مشتري

شما در يک مهماني ، يک دختر بسيار زيبا رو مي بينين و ازشخوشتون مياد ، بلافاصله ميرين پيشش و مي گين : "من پسر ثروتمندي هستم ، با من ازدواج کن" ، بلافاصله اون هم يک سيلي جانانه نثار شما مي کنه ، به اين ميگن f]پس زدگي توسط مشتري

]شما در يک مهماني ، يک دختر بسيار زيبا رو مي بينين و ازشخوشتون مياد ، بلافاصله ميرين پيشش و مي گين : "من پسر ثروتمندي هستم ، با من ازدواج کن" و اون بلافاصله شما رو به همسرش معرفي مي کنه ، به اين مي گن ]شکاف بين عرضه و تقاضاf

]شما در يک مهماني ، يک دختر بسيار زيبا رو مي بينين و ازشخوشتون مياد ، ولي قبل از اين که حرفي بزنين ، شخص ديگه اي پيدا مي شه و به دختره ميگه : "من پسر ثروتمندي هستم ، با من ازدواج کن" به اين ميگن f]از بين رفتن سهم توسط رقبا[/fشما در يک مهماني ، يک دختر بسيار زيبا رو مي بينين و ازشخوشتون مياد ، ولي قبل از اين که بگين : "من پسر ثروتمندي هستم ، با من ازدواج کن" ، همسرتون پيداش ميشه ، به اين ميگن iمنع ورود به بازار [/f
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
عالی:|
خارج از مطلب طنز:|
خیلی آموزنده بود:|