انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: لقب دو بازیکن معروف(کریستین رونالدو.لییونل مسی)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
خودت لقبشونو گذاشتی ..... ؟Wink
(01-11-2013، 11:57)Neioosha نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-11-2013، 11:49)kourosh A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تعصب طرفدار های مسی حالیت شد؟
هرکی با مسی در افتاد ور افتاد
طرفدار های رونالدو از اینکه بازی مسی خیلی بهتره میسوزن قد کوتاهی مسی رو بهونه گرفتن
حتما به این موضوع سر بزن تا بفهمی چرا کوتاهه؟
مسی ما از 0 شروع کرد ولی رونالدوی شما نه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=65861
چشم

بابا من به چه زبونی بگم طرفدار رونالدو نیستم

اصلا رونالدو گردن دراز  رونالدو... مسی HeartHeart

آورين
(01-11-2013، 11:39)Neioosha نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-10-2013، 22:34)محمد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-10-2013، 22:33)آرامش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مسی :آقای گل جهانHeart
رونالدو:  ...............

اورین اورین Heartگل گفتی
متوجه شدم

میدونم شما نه از رونالدو بدتون میاد نه دوست دارید راجع به مسی این حرف ها رو بشنوین

درسته ،افرین . هرکی پی خودش ،مادوس نداریم به بازیکن مورد علاقه مون توهین بشه
رونالدو بره یاد بگیره از دنی آلوز لایی نخورهAngry
مسی رو هم بتونه دریپل بدهAngry
من چند بار باید عزر خواهی کنم؟؟؟ بابا منم طرفار مسی هستم:ess:

یعنی طرفدار مسی هستم
(31-10-2013، 19:50)محمد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-10-2013، 22:53)آرامش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-10-2013، 22:43)محمد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-10-2013، 22:41)آرامش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-10-2013، 22:38)محمد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تعطیل ،مگه من چی گفتم ؟تو گفتی مسی اقای گله منم گفتم افرینConfused

حالا چرا میزنی؟ بعدشم درست صحبت کن..

خب چرت میگی دیگه ......
اولا من چرت نمیگم
دوما حالا مثلا چرت گفته باشم
من بهت همچین حقی رو نمیدم که بخوای بامن این جوری حرف بزنی
سوما شما پسرا که ادعا تون میاد یاد بگیرید با یه دختر چ جوری رفتار میکنن و حرف میزنن

هر وقت یاد گرفتی با یه دختر صحبت کن

خودتم قبول کردی که چرت گفتی ....... سرو ته حرفات معلوم نیس شیش میزنی Sad
جواب ابلهان خاموشی است
به مسی توهین کردی نکردی
وای

یعنی شما متوجه ی فول من نشدید نوشته ی موضوع(لییونل مسی)هستش ولی در اصل (لیونل مسی)هست ولی شما متوجه نشدید اصلا موضوع اصلی  این نظر سنجی نبود

دانشمندها گفتن ما انسان ها فقط اول و اخر متن رو میخونیم  خیلیی کم پیش میاد که ما کل جمله رو بخونیم  خواستم امتحانتون کنم  الان لابد میگین بی کیفیت واز شدت عصبانیت بگید...
[sup]ا
ااگر هم خواستید نظر سنجی کنید
[/sup]
رونا لدو اگه ادمه مثل مسی خانواده تشکیل بده  و بچه دار بشه ن اینکه دم به دم دوست دختر عوض کنه و اون بچه بیچاره شمو اواره خونه مامان وعمه اش کنه
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5