انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مادر 56 ساله بعد از این اتفاق وحشتناک دیگر هیچ وقت موهایش را رنگ نمی کند! + عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
مادر 56 ساله بعد از این اتفاق وحشتناک دیگر هیچ وقت موهایش را رنگ نمی کند! + عکس 1

لین گریگوری»  مادر یک فرزند 56 ساله اهل Poole در Dorset بعد از رنگ کردن موهایش بدنش به این ماده شیمیایی واکنش نشان داد و علائم وحشتناک ناشی از حساسیت به رنگ مو از خود نشان داد که شبیه آبله و تاول هستند.
مادر 56 ساله بعد از این اتفاق وحشتناک دیگر هیچ وقت موهایش را رنگ نمی کند! + عکس 1
او از رنگ موی مارک Schwarzkopf استفاده کرده و حتی 48 ساعت قبل آن را روی پوستش تست کرده بود.
لین می گوید در گذشته های خیلی دور موهایم را رنگ کرده بودم که الان زیاد در خاطرم نیست. اما الان موهایم سفید شده بود و می خواستم آنها را رنگ کنم. من مجبور شدم موهایم را کوتاه کنم تا این موهای رنگ شده با گردنم تماس نداشته باشد و بیشتر از این اذیتم نکند. دیگر هیچ وقت موهایم را رنگ نمی کنم.

حساسیت او به قدری شدید بود که دکتر برایش استروئید تجویز کرد و هشت هفته تا بهبودی طول کشید. سوزش و دردش به قدری شدید بود که نه می توانست به سر کار برود و نه در خانه بخوابد.
حالا خانم گریگوری می خواهد از شرکت Schwarzkopf شکایت کند. او می گوید قبلا هم از این مارک استفاده کرده بود ولی مشکلی نداشته.

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی سیمرغ
ایییییییییییییییییییییییییییییییییggre
چقدر چندش آوره عکسه وای
حتما رنگه تقلبی بوده دیگه
وآی اسمش چقد بآحآله ..

خآنم گریگوری !!
اخ بيچارهSad
حالم به هم خورد
چه بدConfusedcrying
HuhHeart
UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
یا عیسی SadSad