انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آیفون 6 صفحه نمایش بدون قاب دارد+عکس+اینفوگرافیک
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
بعد از معرفی آیفون 5s و آیفون 5c نظرات مختلفی در مورد این دو گوشی اپلی منتشر شد بعضی‌ها این دو آیفون جدید را دوست داشتند و بعضی‌ها از آن خوششان نیامد، البته طبق روال کاری اپل نباید انتظار این داشته باشیم که در آیفون‌های نسخه s تغییری بزرگ را مشاهده کنیم. اما بحث امروز ما آیفون 5s و5c نیستند. امروز می‌خواهیم در مورد آیفون 6 صحبت کنیم.

به گزارش جی اس ام به تازگی عکس‌ها و مشخصاتی از آیفون 6 منتشر شده است که در مورد آن‌ها می‌خواهیم صحبت کنیم. بر طبق این شایعه جدید و شایعات گذشته آیفون 6 مجهز به صفحه نمایش بدون قاب است یعنی دیگر هیچ فاصله‌ای بین لبه‌های صفحه نمایش و کناره‌های گوشی وجود ندارد.

آیفون 6 صفحه نمایش بدون قاب دارد+عکس+اینفوگرافیک 1

گفته شده که صفحه نمایش از نوع رتینا 2 است که انتظار می‌رود کیفیتی بیشتر از صفحه نمایش کنونی آیفون را به همراه داشته باشد. برای محافظت از این صفحه نمایش بدون قاب از صفحه گرافن به جای گوریلا گلس استفاده خواهد شد. این صفحه گرافن علاوه بر اینکه از صفحه گوریلا محکم تر است عمر ماندگاری بیشتری نیز دارد.

همچنین در بدنه گوشی احتمال استفاده از فیبر کربنی نیز وجود دارد که هم باعث سبکی دستگاه و هم باعث با دوام تر شدن ساختار گوشی خواهد شد. در مورد پردازنده می‌گویند که از پردازنده A7 استفاده خواهد شد با این تفاوت که این پردازنده 4 هسته‌ای است و سرعتی برابر 2.8 گیگاهرتز را دارد و رم گوشی نیز 4 گیگابایت است. با این پردازنده قوی و رم بالا سرعت گوشی و فرمان پذیری آن بسیار بیشتر از گذشته خواهد شد و باعث می‌شود که خیال کاربر برای داشتن یک گوشی همه فن حریف برای مدت 2 تا 3 سال راحت باشد.

در ادامه عکس‌ها و یک اینفوگرافیک از این گوشی را مشاهده می کنید .

Cheghadr ghashange!
key miyad Iran?! aya umade?!
چه زشتهUndecided
این اپلم هرچی میره بالاتر مسخره تر میشهConfused
1280 خودمو عشقه
خیلی چیز ردیفیه اپل لامصب همه چیزش درسته خدا بیامرزتت استیو جابز 

ممنونم
چقدر خوشگله!!Heart
سلام من دارم این چیز خوبی استHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
می خامشHeart
(16-11-2013، 19:39)hani700 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام من دارم این چیز خوبی استHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
Iran nayumade shoma cheturi dari?!Huh
برم بخرمش
صفحه‌ها: 1 2 3