انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: شایعه ی خودکشی ناموفق کیم هیون جونگ &
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلامAngel

بچه ها واقعا داره روز به روز ایمانم به این بیشتر میشه که "هر چیزی رو که واقعا بخوای بدستش میاری"

مطمئنا اکثرا ندیدین اما من توی چند تا از پستای قبلیم یه چیزی نوشته بودم و اینم این بود که " من یه جایی خوندم که یکی نوشته بود هیون خودکشی کرده اگه کسی اطلاعی داره بیاد و بهم بگه چون خیلی کنجکاوم بدونم ماجرا چی بوده"

اما متاسفانه من وقتی این پستو گذاشتم با وجودی که کاملا مشخصه که این موضوع شایعه بوده یه نفر از دوستای تریپل اسی گلم مثل اینکه خیلی بهش برخورده بود وناراحت شده بود و منم به خاطرش اون تیکه رو پاک کردم....اما واقعا کنجکاو بودم که ببینم چی شده و بالاخره بدستش اوردم.....امیدوارم اون دوست خوبم هم این مطلبو بخونه و بدونه که منظورم از اون حرف چی بوده و دیگه ناراحت نباشه....

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.0up.ir/blog/images/hdzqeyouhkwdai2cn.jpg

سال 2008 بود.زمان فیلمبرداری وی گات مرید. هیون جونگ بخاطــــــر همزمان شدن فیلمبرداری وی گات مرید و آماده سازی آلبوم و همچنین آماده شدن برای دراما خیلی تحت استرس و خستگی بود. اگه تو وی گات مرید هم دقت کنید اون آخراش به شدت خسته میزد و حتی هوانگ بو مجبورش کرد بره بیمارستان برای چکاپ.
یه شب دچاره مشکل بیخوابی میشه.البته به گفته خودش کلا بیخوابی داره و بخاطــــــرش گاهی قرص خواب میخوره. ولی اون شب حالش خیلی خوب نبوده و مقدار قرصی که میخوره هیچ تاثیری روش نمیذاره برای همین 6 تا دیگه هم از قرصه میخوره تا بتونه بخوابه ولی فقطــــــ حالشو بد میکنه
و چون بخاطــــــر دز بالای دارو حالش بد میشه فورا به بیمارستان میره و بعد از چندتا درمان ساده برمیگرده خونه و فیلمبرداری وی گات مرید اون روز متوقف میشه تا هیون بتونه کاملا استراحت کنه.
موضوع چیز مهمی نبود ولی خیلیا بااین وجود این رو یه خودکشی ناموفق دونستن و گفتن کدوم احمقی 12 تا قرص خواب میخوره؟
هرچند در حقیقت تنها یه اشتباه ساده از طــــــرف هیون بوده که در اون لحظـه به چیزی جز خوابیدن فکر نمیکرده.

اینکه موضوع به سادگی گذشت واقعا یه معجزه بود.

سپاس بدین بایHeart
Thank yHeartu
ممنون عزیزمBlushHeart

ممنون عزیزHeart
مرسی واقعا ممنون  خیلی خیلی خیلیلی خیلیی خیلی ممنون
ممنونHeartHeartHeart

ممنونBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
خنگولSleepy
شایعه از این بدترHeartHeartHeartHeartHeart