انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: شایعه های مزخرف Ss501
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uploadtak.com/images/r7767_kxo7c0dtyh9n8nukq9t.jpg

تو این پست براتون یه سری شایعه های مزخرف و مفت رو اوردم که در مورد دابل اسه ... فقط یادتون باشه که حتی یکیش رو هم باور نکنین

هیونگ دوست پ.س.ر هارا بوده!(هیونگ همچین خطای بزرگی نمیکنه چون میدونه دهنش سرویسه)

جونگ مین با یه دختر ایرانی دوست شده بوده (هه هه هه ... اره جون خودش اگه اینطوری بود خود ایرانیا دختره رو ترور میکردن تا با جونگمینشون نگرده...نمونش خود من)

هیونگ عاشق sung از snsd بوده!(این دیگه از اون حرفاستا.!!...)

جونگمین ۱۲ بار به نیکول از گروه کارا ابراز علاقه کرده!(نه 12 بار کمه حد اقل یه 20 یا 30 باری بوده....بهله .... مردم بیکارن از این شایعه ها میسازن اونم با نیکول که مفت نمی ارزه...)

کیو بعد از هم پاشیدن گروه دابل به ا.ل.ک.ل.ی شده (بهله الکلی شده الانم داره به خوبی و خوشی خوانندگی میکنه تازه سر بازیم رفته کاملا با هم جوره.....هه هه چه چیزایی میگنا!!!!!)

هیون در آن واحد ۱۴ تا دوست دختر داشته!!!(چه تعداد کمی ....بهله ...شیطونه میگه برم دهنشونو سرویس کنم...)

جونگمین عاشق ایون اه خواهر کیو بوده که سره همین موضوع با هم دعوا میکنن و تو البوم یور من شرکت نمیکنه!!! شینیم بینیم بابا ...عالم و ادم میدونن که جونگمین سر یه موزیکال بوده که نتونسته تو یورمن باشه هیون سر فیلم پسران برتر از گل بود)
هیونگ باعث شده دماغ جونگی بشکنه برا همین جونگی دماغشو عمل کرده ( بله میدونم....اصلا اینکه میگن جونگی دماغش عملیه هم شایعه اس...)

هیون با جی جونگ عضو گروه tvxq توی رستوران دعواشون میشه!!!!(احتمالا همدیگه رو هم کشتن....الاغ های تو دهات هم میدونن این دو تا با هم دوست جون جونین....)

هیون یه شب که مست بوده به یه دختر ت.ج.ا.و.ز میکنه!!!(جای هیون بودم از زیر سنگ هم که شده این کسی رو که این شایعه رو ساخته پیدا میکردم وخرخره اش رو با دندون میجویدم...)

دابل اس نیمی از هزینه ای که شرکت ژاپنیشون داده بود برای خیریه خودشون پیچوندن!!!!!!(اینا که مثل این شایعه سازا مرض ندارن که همچین کاری کنن)

جونگی و هیون یه قمار خونه ی مشترک دارن!!!!(بهله کاملا معلومه...)

هیون و یونگی عاشق هم بودن ودلیل بوسیدنشونم همین بوده(فردا هم دنبالشون در میارن میگن این دو تا ازدواج کردن ...ولا .....!!!!)

جونگی و هیون و هیونگ سه تایی عاشق یه دخترن!!!!
(مگه دختر قحطه....!!؟؟؟؟؟؟)

این خیلی جالبه:یونگی قبل از خوانندگی ۲ بار خودکشی کرده و عمل روی پوستش هم به خاطر همون بوده!!!!!(بله احتمالا با سیم تلفن و سیم سیفون دستشویی خود کشی کرده...)

هیونگ عاشق هنرپیشه ی نقش اول زن توی سریالshinee girlشده و بهش اعتراف کرده ولی اون عشقشو قبول نکرده(نکنه منظورش اون پیر دختره اس ...اه اه حداقل یه شایعه درست میساختن ....)

یونگی 2 بار حنجره شو عمل کرده باره آخرم گفتن دیگه نمی تونه حرف بزنه!!!(درسته احتمالا نمیتونه حرف بزنه اما میتونه عین بلبل بخونه...)

.هیونگ و کی بوم با هم برادر ناتنی هستن!!!!!(دیگه شایعه نبود .... اینه که کپی پیست همدیگه ان با هم مو نمیزنن)

کیو عاشق لونا شده ولی لونا پسش زده(فردا هم میگن هیون عاشق گوم جاندی شده فرداش هم میگن عاشق اوه هانی شده بعدشم میگن با هوانگ بو عروسی کرد رفت....)

دلیل عمل بینی جونگ مین سرطان پوست بوده.....(نه خیر احتمالا خود زنی کرده بوده سرشو از دست این شایعه ها کوبونده به دیوار دماغش عیب کرده.....)

جونگ مین از عمد سگشو کشته(بله درسته بذار منم بگم ...اصلا جونگمین قاتل زنجیره ایه تا الان هم 20 نفرو کشته....)

کیو با جونسو از tvxq چند بار درگیری لفظی داشتن!!!(شینیم بینیم بابا حال ندارم میزنم لهت میکنم....)

دابل قراره با یه عضو جدیده خارجی وارد بشه.(احتمالا با مایکل جکسون برمیگردن البته با روحش ....دابل یا 5 نفره اس یا هیچی.....)

جونگ گفته از خانوادش متنفره!!!!(بله به خاطر تنفرشم رفته واسه مامانش کافی شاپ خریده کاملا تنفرشو اعلام کرد بهله....)

جونگ مین با یکی از رقاصای زنش اهم اهم کرده(بزنم تو دهنش خون بیاد بره اخه این چیه گفتن دیگه...)

جونگ هورمون رشد تزریق کرده.(اگه این کارو میکرد که الان قدش 2متر و 80 سانت بود)

یونگی یکی از اهنگاشو واسه عشقش خونده!(اره جون عمه اش....)

جونگی هم ج.ن.س بازه....(درسته بچم خوشگل و لوسه اما این حرفا چیه پشت سر عشقم میزنن...باید برم یه حسابرسی ازشون کنم)

هیون زده یه دخترو حامله کرده!(فردا در میارن میگن هیون 4 تا بچه ی مخفی داره 3 تا دختر و 1 پسر....)

یونگ 1 بار شکسته عشقی خورده و 8 ماه افسرده بود....(من دیگه هیچ حرفی ندارم به اینا بزنم به غیر از اینکه خیلی بووووووووووووقن)

سپاس بدینcrying
وااااااااااااااااااااا!!!!چه حرفا!!!ازدورم بخونی معلومه چرته چه برسه ازنزدیک!!!
کره ایاانققققققدیعنی بیکارن این شایعه هارودرمیارن؟؟؟؟
بعضی هآ کآرشون شآیعه سآختنه
واااااااااااای!!حرف از این چرت وپرت تر؟؟!!کی این مزخرفاتو ساخته برم لهش کنم؟حتماپس فردا که منم رفتم کره میگن.....!Blush
وای خدا پوکیدم از خنده
واقعا که اونا چی بود اونی وقتی خواستی بری حساب اون شایعه سازارو برسی منو هم صدا کن اخه چرا به عشقم تهمت میزنن....ایییییششcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای ایناچی بود!!!!دادمیزدشایعس!!!
چه مزخرفاتیAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
آخه یکی نیست به این مغزفندقیابگه شماکه این شایعه هارودرست میکنین دربارش فکرم میکنین یانه؟؟شایعه هایی که ساختن بیشتربه یه جک شبیه ایناهمه جک سال92هستش جدی نگیریدBig GrinBig Grin
(26-11-2013، 18:29)Double S نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واااااااااااای!!حرف از این چرت وپرت تر؟؟!!کی این مزخرفاتو ساخته برم لهش کنم؟حتماپس فردا که منم رفتم کره میگن.....!Blush
نه بابا!!!!!!DodgyExclamation
بابامهممممممممممممم!!!!!!!اعتمدبه سقف داری زیاااااااااااااد!!!!!!!Wink:cool:
اوه چقدر شایعهSleepy
(26-11-2013، 18:29)Double S نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تواصن ببین میری کره بعد!!!!!!!!!!!!!!1
صفحه‌ها: 1 2 3 4