انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مدرسه چیست(طنز)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
امروز میخوام مدرسه رو توصیف کنم !!! خب شروع میکنیم
کلمه مدرسه :
مخفف عبارت ( مرگ در سه حالت ) ( وقتی درس بلد نیستی )( وقتی زنگ استراحت رو میگیرن ) ( وقتی میگن جمعه بیاین کلاس)..
کلمه کلاس :
مخفف عبارت ( کلن سوال ) … از زمانی که معلم میاد با ( حالتون خوبه؟؟) سوالا شروع میشه تا زمانی که میره با ( جلسه بعدی چند شنبه است؟؟؟ ) تمام میشه..
کلمه حیاط مدرسه :
مخفف عبارت ( نمیدونم ) ولی کارایی که توش انجام میدن رو خوب میدونم . (جلوی یه نفر رو میگیری میگی مردی زنگ آخر بایست ) یا ( در بوفه می ایستی پول بچه ها رو میگیری میندازی تو صندوق صدقه ).
ناظم :
مخفف عبارت ( نزن اگر ظدی میکشمت ) از زمانی که زنگ میخوره مثل عجل معلق میوفتن تو حیاط هر کی قلدر بازی در آورد ( تق توق ) میزنن . بچه قلدراش محبت ناظم رو بی جواب نمیذارن . ( بالاخره بیرون مدرسه میگیرمت ).
معلم :
با یه جمله معرفیش میکنم : ( مئلم اظیظم اذ طو ممنونم که به من صواد یاد دادی و من هالا خوب میخانم و مینویصم .).
مدیر :
مخفف عبارت ( من دیر میام ) یا بهتره بگم ( من نمیام ) .. هر موقع کارش داری واسه یه کار خیلی مهم رفته بیرون ( واسه زنش سبزی بخره ).
دفتر دار :
( از اسمش معلومه ) هر کی دفترش گم میشه میتونه پیش آقای دفتر دار پیداش کنه.
معلم پرورشی :
مخفف عبارت ( پر رو بشی جهنمی ) سر کلاس اینقدر میگن دین و اسلام و از این حرفا که آدم آیت الله از کلاس میاد بیرون ( ساعت ۱۲:۳۰ هم از تو بلندگو میگن) بچه های عزیز نمازه لطفا سریعتر مراجعه کنید.
بابای مدرسه :
بهترین آدمی که تو مدرسه پیدا میشه ( اونم که مامان مدرسه رو کشته ) چون بعد از ۹ سال درس خوندن تا حالا تو هیچ مدرسه ای ندیدمش. بچه هم نداره .
زنگ ورزش :
( همه لباس دارن ) بععععععععله .. خب برید … بازی در بیارید ( آزاد ترین زنگ مدرسه )
زنگ ریاضی :
( a2 + b2 = ab2 ) همش چرتو پرته .
زنگ فیزیک :
( همه مسئله های جلسه قبلو بذارن جلوشون ) آقا ما ننوشتیم ( برو با ولیت بیا )
زنگ شیمی :
( عشقمه ) واقعا شیمی برای زندگی)
زنگ زیست شناسی :
دیگه از یه خانم دکتر مثل من نباید بپرسی خوبه یا نه ( معلومه که خوبه ) خوراکم زنگ زیسته مخصوصا آزمایشگاه
زنگ استراحت :
( بچه ها بریم سر مسیر مدرسه ی …الان زنگشون میخوره ) آخه اونا زنگشون زودتر از ما میخوره و اما
زنگ آخر :
( زییییییییییییینگ … زیباترین صدای زندگی من تا به این لحظه … با قیافه ای جن زده سوار سرویس میشویم و پشت سر معلمان گرامی غیبت میکنیم تا برسیم خونه
HeartHeartHeart
راجب این اشتباه گفتی ( a2 + b2 = ab2 ) همش چرتو پرته .
بهترین درس ریاضیه تازشم تو که غلط نوشتیش a2 + b2 = a2 + b2 همون خودش میشه Big Grin
ولی در کل حرف نداشت
HeartHeartHeartHeartHeartHeart
از شیمی و علوم متتتتننننففففففففففففرمDodgy
نمرت بیستهBig Grin
همش حقیقت داره متاسفانهSadSadSadSad
مییییییییییییییسی

ممنونم
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
چرا توی گقت وگوی ازاد هست
18:301:بوت باحال کیف    ک ر د ی م 
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9