انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: درس خوندن دخترا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
درس خواندن دخترا:این سوال مهمه باید از کتابای کمک آموزشیم هم مطالعه کنم این سوالارو معلم گفته بخونید این سوال حتما میاد درس خواندن پسرها: اینو که میدونم اینم که کاری نداره اینم که مهم نیس اینم که طولانیه نمیاد اونم که ایشالا نمیاد اینم که تقلب میکنم آخیش تموم شد:29dz: 
Blush ممنونم
درس خوندن من مثل پسراستBig Grin
اره واقعااااااااااااا درست بود
اره درسه خخخخخخخخTongueTongue
بعله درس خوندن من دقیقا همینه
درست بوده کاملاBig Grin
باپسراموافقم:cool::cool:
(07-11-2013، 8:39)zahra1377 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درس خواندن دخترا:این سوال مهمه باید از کتابای کمک آموزشیم هم مطالعه کنم این سوالارو معلم گفته بخونید این سوال حتما میاد درس خواندن پسرها: اینو که میدونم اینم که کاری نداره اینم که مهم نیس اینم که طولانیه نمیاد اونم که ایشالا نمیاد اینم که تقلب میکنم آخیش تموم شد:29dz: 
اقا پسر اینی که گفتی ماله پسراست در اصل ماله شیرازیاست که گذاشتی اینجا
یکم به روز باشینHuh
(07-11-2013، 10:16)RADBEH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2013، 8:39)zahra1377 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اقا پسر اینی که گفتی ماله پسراست در اصل ماله شیرازیاست که گذاشتی اینجا
یکم به روز باشینHuh
چی میگی تو؟قرصاتو خوردی؟25r30
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6