انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بوسیدن فاطمه معتمد آریا توسط آقای مجری + عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
بوسیدن فاطمه معتمد آریا توسط آقای مجری + عکس 1

پس از اتفاقات مختلف چون دست دادن بازیگر زن ایرانی با مدیران شرکت های خارجی جلوی دوربین ها در تهران و این اتفاق عجیب دیشب، باید فکری کرد.

فاطمه معتمدآریا بازیگر سینمای ایران جایزه «هانری لانگ لوا» فرانسه را دریافت کرد.
به گزارش پارس ناز به نقل از سیمرغ مسئولان این جشنواره دلیل خود را برای اعطای این جایزه به بازیگری که در سالهای اخیر، فیلم قابل توجهی را بازی نکرده حفظ ارزش های فرهنگی حرفه بازیگری و تعهد و حفظ حرمت روح هنر سینما دانسته اند.

معتمدآریا پس از دریافت جایزه اش گفت: همه ما امشب دلیلی مشترک برای با هم بودن داریم. بی آنکه بیاندیشیم به چه زبانی حرف می زنیم و در کدام کشور زندگی می کنیم و از کجای جهان به اینجا آمده ایم. بی آنکه بگوئیم در سرزمین مان سیاست مداران چه چیز را بین خودشان بده بستان می کنند.

وی که چندی قبل مشکل سینمای ایران را نداشتن برخی صحنه های و اتفاقات خاص همچون بوسیدن زن و مرد توسط یکدیگر دانسته بود، بعد از بوسیده شدن توسط مجری مرد مراسم واکنشی جالب از خود نشان می دهد تا ظاهرا تاکید کند، مشکلات سینمای ایران در حال حل شدن است.
واقعا کهDodgyDodgy
نمیتونم اینجوادمارودرک کنم چقدرزودمغرورمیشن وفراموش میکنن که کی هستن ودینشون چیه
نه من اونروز تو یوتیوب فیلمشو دیدم که فاطمعه معتمد اریا و اون مرده دارن همو میبوسن
یعنی اگه کسی از دور نگاشون میکرد انگار دارن همو میبوسن نه که واقعی ببیوسنا
نمی دونم والا شایدم شایعه اس ولی خب اگه نباشه آبروی خودشو برده
خخخخخخ!سرپیری و معرکه گیری!:4chs::moi:Tongue
دیــــوونـِــــه!!!:|
(08-11-2013، 17:20)مبینافرزین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-11-2013، 17:18)پردیس کاظمی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-11-2013، 17:09)مبینافرزین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خاک عالم به سرش!!Angry

اخه چرا امل ؟
من با کسایی مث تو حرفی ندارم
تو برو با همون گلشیفته جون و این خانوم حال کنDodgy

اخوند بازی درنیار

خودشم من مگه چه هیزمه تری بهت فروختم که اینجوری میکنی

خودشم تو کل دنیا اداب و معاشرت اینجوری به جز چند تا کشور

اونا بین زنو مرد فرقی نمیذارن

و تو در حدی نیستی که بتونی گلشیفته و.................. درک کنی چون تو فک کنم تو خونواده ای مذهبی بزرگ شدی و این امل بازیا به خاطر همونه

چیه مگه این خانوم فقط با مرد دست داده و روبوسی کردن

واقعا که متاسفم برات وافکارت
(10-11-2013، 22:23)پردیس کاظمی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-11-2013، 17:20)مبینافرزین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-11-2013، 17:18)پردیس کاظمی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-11-2013، 17:09)مبینافرزین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خاک عالم به سرش!!Angry

اخه چرا امل ؟
من با کسایی مث تو حرفی ندارم
تو برو با همون گلشیفته جون و این خانوم حال کنDodgy

اخوند بازی درنیار

خودشم من مگه چه هیزمه تری بهت فروختم که اینجوری میکنی

خودشم تو کل دنیا اداب و معاشرت اینجوری به جز چند تا کشور

اونا بین زنو مرد فرقی نمیذارن

و تو در حدی نیستی که بتونی گلشیفته و.................. درک کنی چون تو فک کنم تو خونواده ای مذهبی بزرگ شدی و این امل بازیا به خاطر همونه

چیه مگه این خانوم فقط با مرد دست داده و روبوسی کردن

واقعا که متاسفم برات وافکارت
باشه تو راست میگی من نمیخوام به خاطر صحبت با تو اخطار بگیرم
تو هرجور دلت میخواد فک کن تو خوبی و امثال تو افرین به تو!!
من با زبون نفهم ها کاری ندارم
اولا زبون نفهم عمته

دوما مثلا فک کنیم (البته امکان نداره)تو جزو نخبه های این کشوری تو ایرانم به نخبه ها اهمیتی نمیدن و تو بری یه کشور دیگه که سطح علمیش پیشرفته باشه مثل امریکا

تو امریکا هم این جور چیزا نرمال هستش و تو بری از این امل بازیا در بیاری هیچ وقت قبولت نمیکنن حتی اگر انشتینم باشی
صفحه‌ها: 1 2 3 4