انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام این اولین پستمه:cool:خب بگین شما از چه بازیگرای کره ای خوشتون میاد یه زن یه مرد اگه خواستین بیش تر من هان هیو جوجی جین هیHeartHeartHeart
اولا پارک گیون سوک نه جانگ گیون سوک اسم عشق منو درست بنویسcryingHuhBlushAngelBig GrinTongue
پس لی مین هو چی؟AngryAngryAngryAngry
فارسی صحبت کنید>_<

من که هیچکدوم رو نمیشناسم ولی اگه عکس و یه بیوی مختصر ازشون میزاشتی موضوت باکیفیت تر بود
(10-11-2013، 12:45)دختر کره ای نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اولا پارک گیون سوک نه جانگ گیون سوک اسم عشق منو درست بنویسcryingHuhBlushAngelBig GrinTongue
باشه بابا!!!عمدی ک ننوشته بدبخت!!!انقدجیغوگریه واینانداره!!!
(10-11-2013، 20:55)ko*minam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-11-2013، 12:45)دختر کره ای نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

همکلاسی مه ها یعنی اسم عشق منو نباید درس بفهه گل منAngel

وای میبی نی دوست هم کلاسیم وقتی من میام نظر میدم همه میان میدنTongueTongueTongueTongueBig GrinBig GrinBig Grin
سونگ ایل گوکHeartHeartHeart چون قیافش مثل دادشمه
پارک شین های(گومینام درتو زیبایی)
اسم شین وو رو نمیدونم ولی دوسش دارم
-__-
(11-11-2013، 12:32)دختر کره ای نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-11-2013، 20:55)ko*minam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

همکلاسی مه ها یعنی اسم عشق منو نباید درس بفهه گل منAngel

وای میبی نی دوست هم کلاسیم وقتی من میام نظر میدم همه میان میدنTongueTongueTongueTongueBig GrinBig GrinBig Grin
قاطی کردم ببخشین
جومونگ رو عشقه!!من یانگوم میخواممممممcryingTongue
صفحه‌ها: 1 2 3