انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: داستان های عجیب و ترسناک ارواح و جن
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
 نيردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ی نامرئی !!

در سال 1935 در ليزارد در منطقه مايدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  قلعه اي متردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ك دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  عجيب دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و جدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و د داشت. در همان زمان دختري به آن قلعه متردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ك دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ارد شد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و لي دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و قتي مي خدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و است آنجا را ترك كند متدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و جه مي شدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و د نمي تدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و اند از در آنجا عبدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ر كند دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  نيردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و يي مانع ادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  مي شدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و د. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و حشت زده سعي مي كند تا آنجا را ترك كند اما ديدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و اري نامرئي مانع عبدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ر ادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  مي شد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  فضاي خصمانه اي را در اطراف ادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و جدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و د آدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و رده بدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و د. هدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ا تاريك شده بدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و د. ادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  افرادي فاندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و س به دست را ميديد كه دنبال ادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  مي گشتند دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  صدايش مي زدند. دختر از فاصله ددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  سه متري جدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و اب آنان را مي داد. اما به نظر مي رسيد آنها صدايش را نمي شندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ند دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و سرانجام راهشان را كشيدند دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  رفتند. پس از مدتي دختر متدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و جه مي شدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و د ديدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ار نامرئي از بين رفته است دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  ادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  تدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و انست به خانه اش برگردد !!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و اقعه عجيب !!

كشادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و رزي مسن به نام جان مالاگين در منطقه لندن دري در شمال ايرلند زندگي مي كرد. يك ردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ز ادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و براي تميز كردن ددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و دكش بخاري اش شاخه اي از بدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ته راج را كند دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  به هشدار همسايگان كه مي گفتند اين گياه مقدس است دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  نبايد به آن آسيبي رساند، تدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و جهي نكرد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و لي طدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و لي نكشيد كه از كار خدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و د پشيمان شد ! زيرا ددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ده هايي را كه در باغ زير خاك كرده بدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و د به گدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و نه اي اسرارآميز به آشپزخانه برگشت !‌ادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  ددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و باره ددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ده ها را پاك كرد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  به باغ برد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  ردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ي آنها خاك ريخت. ددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و باره ددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ده ها به آشپزخانه برگشتند. ددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ده ها ردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ي تمام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و سايل آشپزخانه ردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  پدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و شاند. ظردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ف سفالين شكسته شد ! معلدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و م نبدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و د سنگ هايي كه در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  پنجره ها را مي شكست از كجا مي آيند. به علادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ه مدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و زاييك حمام در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و سط آشپزخانه پرتاب شد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  شكست دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  چند تكه شد ! سنگي يك كيلدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و يي كه آن را براي تراز اجاق گاز زير آن گذاشته بدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و د در فضا به حركت در آمد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  به پنجره خدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و رد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  آن را شكست. صداي برخدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و رد سنگ ها به شيردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و اني دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  سقف چدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و بي آشپزخانه به گدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ش مي رسيد. سنگ ها به كف آشپزخانه مي افتادند. سنگ ها را بيردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ن ميريخت اما باز بر مي گشتند ! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و قايعي در شرف دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و قدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ع بدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و د كه كسي قادر به كنترل كردنشان نبدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و د. سرانجام كشادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و رز آنجا را ترك كرد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  آن خانه براي هميشه متردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ك باقي ماند !!!! 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرد بی عقل در آمریکا

یک مرد دخترش را که 2  سال داشت و همسراش را در آتش سوزی در آمریکا از دست داد تصمیم گرفت همه اون هایی که ز بچه دخت  دارد  را بگشد تا دیگر مردی زن دختر نداشته باشد اول رفت لباس سیاه پوشید سراغ برادرش که از این موضوع خبر دار نبود رفت اول دختر کوچک برادرش را با گلوله کشت بعد هم دختر بزرگشان را کشت وقتی زن برادش به اتاق آمد او را هم کشت رفت برادرش هم کشت بعد که به خودش اومد گفت چه کار کردم  عجب احمقی هستم بعد خودش را هم کشت پایان
نه

وقی بچه بودم همش عاشق اسکلت و مرده بودم زیاد با مامان بابام می رفتیم سر قبر مادر بزرگم در  بهشت زهرا ولی دیگ نه حالا بزرگ شدم پایم را همک در آن جا نمی گذارم  همه اسباب بازی های اسکت هم را دور انداختم گاهی دلم می خواهد بمیرم ولی باز هم  می ترسم من که انقدر از مرده می ترسم چه جوری برم اون جا پیش یک میلیون تا مرده زندگی کنم مکن بعدش برم بهشت یا جهنم از اونش نمی ترسم ولی قبل از این که به پیش خدا برم کجا میرم تا روز قیامت نمی دونم از اینش می ترسم دوستم میگه مردم که می میرن  نمردن در قبرشان بلند می شون سر شان می خوره به تابوت اون وقت میمیرن بیشتر نفرات این را می گوین ولی به نظر من خورافات چون ما تو ایران اثلا در تابوت نمی ریم در پارچه می گذارنمان و خاکمان می کنن اگه در کشور دیگه ای بودیم که در تابوت خاک می شدیم شاید ولی ایجوری دیگه دروغ است
مومی یایی

معمولا بیشترمون دیدم که در کارتون ها یکی که به مقبره مومی یایی بره مومی یای از قبرش میاد بیرون اون رو می کشه خوب من که هیچ وقت این ها را باور نمی کنم چون علکیه ولی چند وقت پیش در تلوزیون نشون داد  یک تیم دانش مند در یک از مقبره های مثلثی احرام که مومی یایی توش هست باز  کردن رقتن در اون قبر او را پیدا کردن با کردن ولی هیچ چیز در تابوت یعنی همون قب ر اون نبوده جسد مومی یایی در قبرش قرار نداشته بعد که کمی از قبرش جلو تر رفتن یک دست مومی را پیدا کردن آخر رنامه هم نوشت این داستان واقعی است در این مثلث احرامی که مومی یایی در این نبوده تا به حال پس از گذاشتن مومی یای باز نشده است . من هیچ وقت دلم نمی خواهد مومی یایی بشم قبلا خلی دوست داشتم ولی الآن نه چند وقت پیش ها در اینترنت زدم مومی یایی عکس مومی یایی باز شده که دیگه در قبر نیست دا گذاشته بودن خیلی وحشت ناک بود زرد بود صورتش له شده بود و دیگه اثلا نتونستم نگاه کنم سریع بستمش نمی دونم شاید بعضی از شما هم دیده باشید ولی اگه ندیدید ازتون خواهش می کنم نردببنید چون خیلی وحشت ناک است از اون موقع اثلا دلم نمی خواهد بروم مصر اثلا بروم برایدیدن فرعون ها زالم نمی روم
روه آشپزخانه و

من با مامانم رفتیم یک آشپز خونه کوچولو واسه خودم خریدم در اون لیوان هندونه بشقاب و.... بود تا شب که داشتم می رفتم بخوابم با او بازی کردم شب که شد در اتاقم قفل کردم تا برم  بخوابم دیدم همه وسایل آشپز خانه ام سر جاش است بعد خوابیدم نسف شد صدای پو آمد محلی ندادم دوباره خوابیدم صبح که بیدار  شدم اومدم در اتاق باز کنم برم اما دیدم آشپز خانه ام روی زمین افتاده و تمام وسایلش نیست با ترس در اتاقم باز کردم رفتم همه چیز ها را برای مادرم تعریف کدم مامانم فکر کرد خودم قایمش کردم علکی میگم من با خودم گفتم در اتاق من قفل بود پس کار کیه یهو به فکر روه افتادم حالا 2 ماه از اون اتفاق گذشته هنوز وسایل آشپز خانه ام پیدا نشده من که فکر می کنم کار روه شما چی فکر می کنید ؟ خوب یک دفع دیگه هم داشتم با اسباب بازی هام بازی می کردم یهو میز تهریرم که به دیوار پیچ شده بود روی زمین افتاد ولی من به او دست نزده  بود .                یک دفع دیگم مهمان داشتیم 3 تا دختر یکی هم سن خودم 2 تا شون 4 سالشون بود داشتیم بازی می کردیم یهو از پنجره اتاقم یک  سر دیده می شد که  داشت  دست هاش را تکون می داد ولی اون 3 دوستم هیچی ندیدن من خوشگم زده بود تکون نمی خوردم تا دوباره اون سر اومد به اونا گفتم ببنید اون ها هم دیدنش همه جیغ کشیدیم  فرار کردیم تا وقتی که اون ها برن توی اتاق نرفدیم ولی مامان بابا هامون باور نمی کردن وقتی رفتن مامانم گفت برو خواب رفتم توی اتاقم ولی تا صبح خوابم نبرد از ترس ک تکان هم نمی خوردم هنوز هم که 3 سال گذشته هیچ وقت اون  سر از فکرم بیرون نمی کنم

سپاس نشه فراموش پروفایل اضافی خاموش
عزیزم
(26-11-2013، 10:35)دختر شاعر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عزیزم
شما
از این داستانا خوشم نمیاد!!Confused
(28-11-2013، 1:11)*GANDOM* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از این داستانا خوشم نمیاد!!Confused
ایووول
خبلی جالب بود دمت گرمWink
(28-11-2013، 10:45)پوری ومپایر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خبلی جالب بود دمت گرمWink
مرسی
من سپاس میخامcryingcryingcrying
حال کردم ولی چاخان بود یا نهHuhبگو بهم
صفحه‌ها: 1 2