انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: هنگامی که اعراب تلاش دارن خلیج عربی به وجود بیارن
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هنگامی که اعراب تلاش دارن خلیج عربی به وجود بیارن 1
کسی که به راستی ایرانی باشد نمی گذارد که خلیج همیشه پارس رو خراب و به خلیج عرب تبدیل کنن. دست های ایرانی ها به هم پیوند خورده هست در مورد چنین مواردی. تاریخ میگه که ایران مردان و زنانی را دارا است که هیچگاه بیگانه ای بر آن ها پیروز نمی شود هرچند که بتواند نور پیروزی رو برای مردم ایران کم رنگ کنن ولی هیچگاه نمی توانن نور را خاموش کنن.
فرید می خوای تلافی کنی من که میدونم منظورت چیه ولی تو داری مسائل رو با هم غاطی میکنیDodgy
چی؟؟؟ نه خیر. من این کاریکاتور رو از انجمن کاریکاتوریست ها کپی کردم پیوندی با اون چیزی که تو گفتی نداره. مگه من بچه هستم؟
گوگل که خلیج فارس رو عوض کرد
تو گوگل مپ دیگه چیزی به اسم خلیج فارس نیسcrying
بابا بچه ها عربا اطلا چیزی هستین که دارین در مورد اونا صحبت میکنین

عربای ملخ و سوسمار خور25r3025r3025r3025r3025r3025r30
گور بابای گوگل مپ . این عرب ها بهشون پول دادن دیگه.
اگر پشت سر سالن وزارت خارجه ی هر کشوری به ویژه امریکا رو نگاه کنید نقشه ی جهان گذاشته شده که خلیج پارس هم توش نوشته شده و همه نقشه های جغرافیایی به هر زبانی خلیج فارس رو داره. از 2500 ساله پیش هم نقشه ای پیدا شده که برای یونانی ها است و خلیج پارس اون تو هم هست.
فرید جان شما خودتو ناراحت نکن
فوق فوقش میشه مثل کوه آرارات یا به قول ما آغری داغ که ایشالله نمیشه
الان تو دنیا هرکی با ترکیه روابطش خوبه بهش میگه آغری داغ
هرکی روابط اش خوب نیست میگه آرارات
اونی هم که بی طرفه یکی از دوتاش رو می نویسه بعد پرانتز میزنه اسم دیگه اش رو مینوسه

خیلی جا داریم این شکلی
طرابوزان رو داریم اعراب بهش طرابلس میگن گاها
چناق قلعه داریم بهش گالیپولی میگن
یه چند جا هم توی چین هست که الان یادم نیست
الان یه چیز بزارم حال کنی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://images.persianblog.ir/515199_9H4SwN3z.jpg
عکسو ببین حال کن
ممنون جالب بود!
(09-05-2012، 9:04)s love m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بابا بچه ها عربا اطلا چیزی هستین که دارین در مورد اونا صحبت میکنین

عربای ملخ و سوسمار خور25r3025r3025r3025r3025r3025r30
حرف دهنتو بفهممممممممممم اوکی

والا من توکفم مشکلتون با عربا چیه همونطور که اونا به شما احترام میزارن شماهم باید احترام بذارین
صفحه‌ها: 1 2