انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اس ام اس عاشقانه آذر ۹۲ سری دوم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اس ام اس عاشقانه آذر ۹۲ سری دوم

اس ام اس عاشقانه آذر ۹۲ سری دوم 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس عاشقانه آذر ۹۲ سری دوم : سری دوم از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس های عاشقانه را برای شما عاشقان و دلدادگان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایت فارس اس ام اس آماده کرده ایم .امیدواریم از خواندن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس عاشقانه آذر ۹۲ سری دوم لذت ببرید.

اس ام اس عاشقانه آذر ۹۲ سری دوم
 هیچ چیزی در دنیا به این نمی‌ارزد که انسان از آنچه دوست دارد روگردان شود…!
اگـر گـفـتـی چـگـونـه مـی شـود مُـرده ای را زنـده کـرد ؟! فـرض کـن مـن مُـرده ام، حـالا بـخـنـد…
مـیـخـواهـم آنـقـدر بـو بـکـشـم تـو را کـه ریـه هـایـم پـر شـود از عـطـر تـنـت… کـه هـوا داشـتـه بـاشـم بـرای نـفـس کـشـیـدنـم… وقـتـی کـنـارم نـیـسـتـی . . .
اس ام اس عاشقانه آذر ۹۲
حرفهایم را تعبیر میکنی سکوتم را تفسیر دیروزم را فراموش فردایم را پیشگویی به نبودنم مشکوکی در بودنم مردد از هیچ گلایه میسازی از همه چیز بهانه….  من کجای این نمایشم؟؟؟؟
قلبم را از سینه در آوردم شکلش عوض شده بود رنگش هم قرمزتر شده بود “رویش اسمه تو حک شده بود” کمی با دقت نگاهش کردم .
.
.
.
هه هه دیدم این که قلبم نیست، “جیگرمه”
 دلم تقدیم آنکه به رسم جاده ها دور است،اما به رسم دل فاصله ای نیست….
اس ام اس عاشقانه باحال
 تمام غمهایت را به جان میخرم،تو فقط صدای خنده هایت را به کسی نفروش….
این دنیا رو به آنانی هدیه می کنم که به خیالشان دنیا فقط مال آنهاست ، ولی برای تو آسمان را آرزو می کنم که همیشه مانند دلت زیباست… از خدای آسمان هرچه می خواهی بخواه ، که حاجت دلهای آسمانی رواست…
اس ام اس عشقانه دلتنگی
خنده های تو،کودکی ام را به من میبخشد و آغوش تو،آرامشی بهشتی و دستهای تو،اعتمادی وصف نشدنی،چقدر از نداشتنت میترسم….
اس ام اس عاشقانه پند
یادمان باشد: زندگی، همیشه پرواز نیست، گاهی هم باید قفس را تحمل کرد.
اس ام اس عاشقانه مهربونی
من مهربونم..خدا مهربون تره.. من بزرگم..خدا بزرگتره.. من آگاهم..خدا آگاه تره.. من داناهم..خدا داناتره.. ولی….. خدا تنهاست……….من تنهاترم…..
همیشه با یکی درد و دل کن که دو چیز ذاشته باشه: یکی درد… یکی دل…
اس ام اس عاشقانه جدید
من که تو هفت آسمون ستاره ای ندارم…بیا تو ستاره ی آسمون شبام شو من که تو خواب و رویام فقط تو رو کم دارم…بیا و شریک رویاهای شبام شو ستاره،اسمت روی لبام جا خوش کرده…ستاره،دوریت حال دلمو ناخوش کرده ستاره،بی تو دلخوشی دوومی نداره…ستاره،با تو زندگی تمومی نداره و…
 سرمایه ام دوسکه محبت است یکی مال تو… ودیگری صدقه به نیت شادی تو…
دلـم مـیـخـواد واسـه یـه بـارم کـه شـده تـو بـاشـی… تـو شـعـرای سـاده ی مـن سـرخـیـه واژه هـا شـی… داغـش نـمـونـه بـه دلـم کـه دسـتـتـو بـگـیـرم… اونـقـده عـاشـقـت بـشـم تـب کـنـی مـن بـمـیـرم… ♥