انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جوک های بامزه سریال مادرانه و دودکش
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقل قول:
اس ام اس خنده دار مادرانه و رها

سلام آغآآآآآآآآآآآآآآآآآآ این چه وضعشه!!!!!!
خیلی دوست دارم مسئول گریم فیلم “مادرانه”رو ازنزدیک ببینم ویه چک نروماده بزنمش!آخه خداوکیلی این گریمیه که رها دختراردلان تمجیدداره ؟؟؟
بدبخت اگه نقش یه سرطانی رو بازی میکرد که داره شیمی درمانی میشه خیلی خیلی بیشتر به گریمش میخورد بااون ابروهاش!!!!
والا به قرآن@
اس ام اس در مورد آرایش رها

*

*

*

اس ام اس جوک سریال مادرانه
کیا دوست دارن اردلان با پشت دست بــــــــــکـــــــــوبــ ـــــــــه تو دهنه رها پخش شِ تو دیوار با فشار آب شیلنگ کارواش پاکش کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یــــــــنـــیـــــــــــ ــــــــــــــــــــــآ…! !!

*

*

*

پیامک خنده دار فیلم مادرانه

ارسلان به بچه های دوم سوم دبستان میخوره نه یک بچه مهد کودکی
یا تو فیلمای دیگه عوض نوزاد چندساعته یک بچه چند ماهه میارن باز بعضی از فیلما بچه مادر زادی النگو هم دستشه!!!

*

*

*
اس ام اس خنده دار آمپاس سریال دودکش

فانتزی من اینه که به بابام بگم دو هفته دیگه باید شهریه دانشگامو بدی اونم برگرده بهم بگه میبینی الان تو آمپاس شدیدی هستم تو هم هی قُمپز در کن شده دو تا کلیه مو میفروشم شهریه

دانشگاتو میدم
منم بگم: دمت گرم، دمت گرم و به بالا نگاه کنم
آقا من از شما میپرسم اینم فانتزی من دارم؟
O_~

*

*

*

اس ام اس آمپاس جدید
اگر کسی برات قمپوز در کرد براش لوغوز بخون تا تو انپاس نری و برات انغورت نیاد
بگو خب

*

*

*

اس ام اس خنده دار سریال دودکش
به نظرم چند وقت دیگه این فیلم دودکش ادامه پیدا کنه کلا باید یا دوبلشو ببینیم یا زیر نفیس فارسی.
انقدر لغات سختو نا مفهوم به کار بردن من میرم فیلمو دانلود میکنم بعد به صورت صحنه آهسته میبینم یه دیکشنری هم بغل دستمه ترجمه میکنم…
دوستان یکم رسیدگی کنن زیر نویس این فیلم زودتر آماده شه

*

*

*

پیامک خنده دار آمپاس شدید

این آگهی بازرگانیه هست که آبمیوه سان استارو تبلیغ میکنه دیدین آیا؟……….
اون حیوونه تو عصر یخبندان (فک کنم سنجابه ) سرشو میکوبه به درخت نارگیل آبمیوه آناناس میوفته پایین……….
یعنی من چند روزیه تو آمپاسه شدیدم میخوام برم سرمو بزنم به درخت کاج تو خونمون شاید پرتقال بیفته پایین ……..
میشه عایا؟

*

*

*

طنز خنده دار سریال مادرانه

آغااین سریال مادرنه دیگه شورشودرآورده…حالامیگم چرا:
نمی دونم یادتونه اوایل شویانه…گل بانوبه اردلان گفت که می خوادهمه ی ماه رمضون وباصدای بلندقران ودعاتوی سحرروزه بگیره واگه نگرانه بیدارشدن ارسلانه اون وببره توی اتاق

خواب خودش وازسحرروز بعدم شروع کردبه روزه گرفتن…حالا…..اولااین سریال مربوط به چندسال پیشه که رهاتوی ماه رمضون میره مدرسه..مگه ماه رمضون توی تابستون

نیست……دوماخب ازیه طرف گل بانومیگه ماه رمضونه بعدازیه طرف دیگه مریم به باباش میگه اگه ماه رمضون بودمی گفتم روزه موخوردم که باهام آشتی کنید..مگه گل بانونگفت

ماه رمضونه……
الان به نظرتون من سرموازدست نویسنده بکوبم به دیواریانه؟؟؟؟؟؟

*

*

*

مسیج خنده دار سریال مادرانه

اگه تو مادرانه یه دوست خوب مث ممد جواد هس، عوضش من ۵ تا دوست دارم که خیلی خیلی با وفا تر از ممد جوادند
شوخی نمیکنما، امتحان شده اند، بادنیا عوضشون نمیکنم
سلامتی همه دوستان باوفا…

*

*

*
تاثیر سریال مادرانه

آقا این سریال مادرانه روی بابام خیلی تاثیر گذاشته فکرکنم ترسیده مبادا توی روابط پدر و پسریمون مشکلی پیش بیاد آخه چند شبیه که کولرو که خاموش نمیکنه هیچ روی دور تندم

میزاره ,یکی نیست بگه آخه پدر من سینه پهلو کردیم از این عشق ورزیت
اصن یه وضی شده ها!!!

*

*

*
جوکهای باحال سریال مادرانه و دودکش
آخا به زرس قاطع میتونم بگم نسل آدمهایی مثل محمدجواد خیلی وقته منقرض شده! این روزا برادرا واسه هم تره خورد نمیکنند اون وقت یه دوست از همه چیش مایه بذاره واسه

دوستش؟؟ اصلا داریم همچین رفیقایی؟ مردم داریم؟؟ ؟؟
فکر کنم کارگردان تو آمپاس شدیده

*

*

*

اس ام اس جوک سریال دودکش
آغاااا تاحالا دقت کردین این بهروزه(سریال دودکش) هروقت دعواش میکنن به افق نگاه میکنه
یعنی خرابه این حرکتش شدم

*

*

*

جملات زیبای سریال مادرانه
به قول اردلان:کی میگه عشق یه سره وجودنداره اونیک میگه یا عاشق نبوده یاپدر…..یا مادر
به سلامتی هرچی پدرومادر

*

*

*

اسمس جدید باحال سریال مادرانه
دیروز مامانم خیلی جدی ،خیلی خیلی جدی برگشت به بابام گفت:از امروز دیگه من میگم کی کولر روشن باشه،کی خاموش.بگو خب!!!
الان دو روزه حس جکوزی بهم دست داده.
هی میگم از این سریالهایی که بنیان خانواده رو تهدید میکنه پخش نکنن.کو گوش شنوا!!!

4
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جوک های بامزه سریال مادرانه و دودکش 1
راه میروم و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شهر زیر پاهایم تمام میشود!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولــــــــــــــــــــی تو...
هیچ کجا نیستی!!!
ممنون
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying