انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: عكس جديد نيوشا ضيغمی با ماشين گران قيمتش و بیوگرافی مختصری از او
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عكس جديد نيوشا ضيغمی با ماشين گران قيمتش و بیوگرافی مختصری از او 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نام : نیوشا
نام خانوادگی : ضیغمی
تاریخ تولد : 1359/4/18
محل تولد : تهران
تحصیلات : لیسانس روانشناسی کودک
تاهل : متاهل
----------------------------------------------------

زندگی نامه:

نیوشا ضیغمی در ۱۸ تیر ماه ۱۳۵۹ در تهران به دنیا آمد. وی فارغ التحصیل رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی تهران است.

در زندگی شخصی ام زمانی که درگیر کار خاصی نباشم گاهی درست عین یک زن خانه دار رفتار می کنم و درگیر کارهای خانه نظیر طبخ غذا، شستن لباس و اتوکشی و گردگیری خانه هستم البته اگر پای تعریف از خود نگذارید باید بگویم دستپختم هم به نسبت خوب است.

روشا ضیغمی خواهر نیوشا ضیغمی:
روشا ضیغمی متولد ۲۹ دی ماه ۱۳۶۹ از بازیگران سینما می‌باشد.

نیوشا ضیغمی در کنار خواهرش روشا

روشا ضیغمی دانشجوی رشته مترجمی زبان انگلیسی و کار هنری را با گرافیک آغاز کرده است. اولین تجربهٔ وی در عرصه بازیگری بازی در فیلم کوتاه چهار به کارگردانی پیمان عباسی است و همچنین او در فیلمی به نام چهارسو با خواهرش همبازی شد.
او به تازگی در سریال ماتادور که از شبکه اول سیما پخش می‌شود در کنار پوریا پور سرخ ، شقایق فراهانی ، لیندا کیانی ، سام درخشانی و پولاد کیمیایی ایفای نقش کرده است.

نیوشا ضیغمی (متولد ۱۸ تیر ۱۳۵۹ در تهران) بازیگر زن ایرانی است، وی دانش‌آموخته رشته روانشناسی کودک در دانشگاه شهید بهشتی است.
ازش متنفرم ولی فقط ب خاطر توسپاس
:heart:عالی بود
خیلی جیگره
دوسش دارم ممنون....Blush
دانشجوی رشته مترجمی زبان انگلیسی ؟؟؟؟؟؟!!!!!! چه جالب.....ممنون.
(06-12-2013، 0:38)مهنازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دانشجوی رشته مترجمی زبان انگلیسی ؟؟؟؟؟؟!!!!!! چه جالب.....ممنون.

بعله اکثر بازيگران رشتشون به شغلشون نميخوره
خوشگلهUndecided
من خیلی دوسش دارم
اصلا جیگریه برای خودش
ممنون
هممم خوب بچه ایهWink
ممنون
صفحه‌ها: 1 2