انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تیلور سوئیفیت یکی از جذاب ترین جوانان هالیودی در دنیای مد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
تیلور سوئیفیت یکی از جذاب ترین جوانان هالیودی در دنیای مد 1

تيلور سوئيفت : گلوله آتشي در جين آبي

اجازه ندهيد آن موهاي بلوند و ظاهر خوش پوش فريب تان دهد؛ تيلور ظاهري معصوم دارد اما يکي از جوان ترين ستارگاني است که مورد توجه کمپاني هاي بزرگ مد قرار دارد. وي در 24 سالگي ، هم جذاب است و هم خوش پوش؛

زندگي سوئيفت
هيچ وقت احساس نکردم بايد آهنگ زندگي ام را ملايم کنم و يک آدم معمولي باشم. زمانيکه کار خوانندگي را آغاز کردم ، بيوگرافي ام را در سايتم نوشتم. نمي خواستم از سايتم براي تبليغ استفاده کنم ،‌فقط مي خواستم طرفدارانم برايم کامنت بگذارند و من هم عکس ها و ويدئوهايم را در سايتم بگذارم. اين تمام آن چيزي بود که مي خواستم - فکر نمي کنم چيز ديگري بخواهم و اوضاع تغيير پيدا کند.

جين: Dsquared2
گردن بند : Lanvin
کفش ها : D&G

يک طغيانگر
من با کلماتم طغيان مي کنم ؛ دوست دارم آهنگ هايي بنويسم که صادقانه باشد ، نام واقعي آدم هاي دور و اطرافم را بنويسم‌، روي سن جلوي چشم 15هزار نفر آدم بتوانم احساسات واقعي ام را بيان کنم. کاغذ سياه کردن و شعرهاي بي محتوا نوشتن آن چيزي نيست که من بخواهم ؛
بلوز : D&G‌دولاچه و گابانا
جين : Brand Boutique
گردن بند : جنيفر فيشر
گوشواره : کارتير
دستبند : Janis Savitt
کفش : Chloe هانا مک گيبون
حلقه هم طرح خود سوئيفت است

هدف هاي تيلور سوئيفت
من هنوز هم هدف هاي زيادي دارم. دوست دارم يک تور دور دنيا داشته باشم. همچنين دوست دارم که مستقل زندگي کنم.
جين : Acne
بلوز: Lanvin
گردنبند : Vera Wang

چه نوع مرداني را مي پسندد؟
دوست ندارم با مرد لوسي آشنا شوم که هيچ کاري نکند و من مجبور شوم تمام کارها را خودم انجام بدهم و او را هم زير نظر داشته باشم. فرد ايده آل من جاه طلب و بلندپرواز است .

ژاکت : Viktor & Rolf
گوشواره : Lanvin
دستبند : Tom Binns

در مورد پشتکار و سخت کوشي
من حتي وقتي در خانه هستم و کاري براي انجام دادن ندارم هم نمي توانم بيکار بمانم. "روياهاي من اين است که مردم اطراف من جمع شده اند ، منتظرند تا من عکس هايم را امضا کنم و با من عکس بگيرند!"

لباسي با راه هاي افقي

جين : Dsquared2
سوتين : Victoria Secret
گردنبند : Lanvin
کفش : D&G

لباس تيلور : مخملي ، ساتن ،‌کتان
مهمترين قسمت لباس هايش؟
پاشنه هاي بلند جذاب کفش تيلور
جين : Citizens Of Humanity
ژاکت: D&G
کفش : Christian Louboution
عاشششششششششششششششششششششششششقشمHeartHeartHeartHeart
خیلی خوبه دوستش دارم
ازش خوشم میادHeart
تیلور سوییفت خیلی خواننده جذابیهHeart
19سال سن نداره 24سالشه
تیلور سوئیفت
از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

پرش به: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناوبری ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جستجو
تیلور سوئیفت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[img=220x304]//upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/0c/Swift_performs_in_St._Louis%2C_Missouri_in_2013.jpg/220px-Swift_performs_in_St._Louis%2C_Missouri_in_2013.jpg[/img]
تیلور در تور قرمز در سال ۲۰۱۳
اطلاعات هنرمند
نام اصلی
تیلور آلیسون سویفت
زادروز
۱۳ دسامبر ۱۹۸۹(۱۹۸۹-12-۱۳) ‏(۲۴ سال)
اهل کشور
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ریدینگ، پنسیلوانیا ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آمریکا
کار(ها)
خواننده ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ترانه‌سرا ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازیگر ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صداپیشه
ساز(ها)
گیتار ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بانجو ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یوکللی ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیانو
مدت کار
۲۰۰۶ -اکنون
ناشر(ها)
[url=/w/index.php?title=بیگ_ماشین_رکوردز&action=edit&redlink=1]بیگ ماشین رکوردز[/url]
وب‌گاه
taylorswift.com

برای دیگر کاربردها، [url=/wiki/تیلور_(ابهام‌زدایی)]تیلور (ابهام‌زدایی)[/url] را ببینید.
برای دیگر کاربردها، [url=/wiki/سوئیفت_(ابهام‌زدایی)]سوئیفت (ابهام‌زدایی)[/url] را ببینید.
تیلور آلیسون سوئیفت (به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انگلیسی : Taylor Alison Swift) (زادهٔ ۱۳ دسامبر ۱۹۸۹)، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواننده و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ترانه‌سرای اهل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آمریکایی است. او در شهر ویومیسیتگ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پنسیلوانیا بزرگ شد و در سن چهارده‌سالگی برای پیشرفت در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موسیقی کانتری به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نشویل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تنسی نقل مکان کرد. او قراردادی را با [url=/w/index.php?title=بیگ_ماشین_رکوردز&action=edit&redlink=1]بیگ ماشین رکوردز[/url] امضاء کرد و به جوان‌ترین ترانه‌نویس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتشارات موسیقی سونی/ای‌تی‌وی تبدیل شد. او در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اکتبر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۰۰۶ ، [url=/w/index.php?title=تیلور_سویفت_(آلبوم)&action=edit&redlink=1]اولین آلبومش[/url] را که نام خودش را برای آن انتخاب کرده بود منتشر کرد. آهنگ «ترانهٔ ما» او را به جوان‌ترین هنرمندی تبدیل کرد که به رتبهٔ اول جدول داغ‌ترین ترانه‌های کانتری رسیده‌است. سویفت در سال دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۰۰۸ نامزد بهترین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواننده جدید در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جوایز گرمی سال ۲۰۰۸ شد.
دومین آلبوم سوئیفت با نام [url=/wiki/بی‌باک_(آلبوم)]بی‌باک[/url] در سال دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۰۰۸ منتشر شد. موفقیت هم‌زمان تک‌آهنگ‌های «داستان عشق» و «تو به من تعلق داری»، بی‌باک را به پرفروش‌ترین آلبوم سال تبدیل کرد و تور آن را به موفقیت جهانی رساند. بی‌باک، چهار دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جایزه گرمی دریافت کرد و تیلور جوان‌ترین برنده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جایزه گرمی برای بهترین آلبوم سال شد. سومین آلبوم سوئیفت با نام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا صحبت کن
در سال دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۰۱۰ منتشر شد. در اولین هفته انتشار آلبوم در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایالات متحده ، بیش از یک میلیون نسخه از آن به فروش رسید و تور کنسرت آن در مدت سیزده ماه در سرتاسر جهان بر‌گزار شد. سومین تک‌آهنگ این آلبوم با نام «پست» دو جایزه گرمی به دست آورد. چهارمین آلبوم سوئیفت با نام [url=/wiki/سرخ_(آلبوم_تیلور_سوئیفت)]سرخ[/url] در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۰۱۲ منتشر شد. این آلبوم در اولین هفته، ۱/۲ میلیون نسخه‌اش در آمریکا به فروش رفت. تیلور سوئیفت تنها خواننده زن آمریکا است که که دو بار رکورد فروش یک میلیون آلبوم در اولین هفته را در دهه اخیر ثبت نموده‌است.
تیلور سوئیفت با آهنگ‌هایی شناخته می‌شود که در آن‌ها تجربیات دوران نوجوانی و جوانی‌اش را بیان کرده‌است. او برای سرودن شعر چندین آهنگ، مورد تشویق انجمن تصنیف‌سازان نشویل و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تالار مشاهیر تصنیف‌سازان قرار گرفته‌است. افتخارات او شامل هفت جایزه گرمی، یازده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جایزه موسیقی آمریکا ، هفت جایزه انجمن موسیقی کانتری و شش جایزه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آکادمی موسیقی کانتری می‌باشد. تاکنون ۲۶ میلیون آلبوم و ۷۵ میلیون نسخه دیجیتال از تیلور در سراسر جهان به فروش رسیده‌است. او علاوه بر حرفه موسیقی، در سریال جنایی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سی‌اس‌آی (۲۰۰۹)، فیلم کمدی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روز والنتین (۲۰۱۰) و انیمیشن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لوراکس (۲۰۱۲) به عنوان یک بازیگر ظاهر شده‌است. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فوربز دارایی تیلور را ۱۶۵ میلیون دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلار آمریکا تخمین زده‌است. تیلور به عنوان یک نیکوکار از پروژه‌های آموزش هنر، سوادآموزی به کودکان، مقابله با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بلایای طبیعی ، مقابله با تبعیض علیه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همجنسگرایان و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سازمان های خیریه کمک به کودکان بیمار حمایت می‌کند.
Dodgy
دوسش دارم
اینم عکسش
http://s1.picofile.com/file/7107527311/Taylor_Swift_01.jpg
http://s1.picofile.com/file/7107530000/Taylor_Swift_10.jpg
http://s1.picofile.com/file/7107530642/Taylor_Swift_12.jpg
http://s1.picofile.com/file/7107531070/Taylor_Swift_13.jpg
http://s1.picofile.com/file/7107531826/Taylor_Swift_15.jpg
خیلی دوستشدارم واقعا خوشکله.Smile
چه خوشمله
ایـن خـبـر واس چـنـد وقـت پـیـشـه؟؟؟آخـه الـان کـه تـیـلـور 24 سـالـشـه!/:
صفحه‌ها: 1 2