انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تیلور سویفت تغیر میکند!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[rtl]تیلور سویفت تغییر می کند![/rtl]
تیلور سویفت تغیر میکند! 1
[rtl]این خواننده زیبای مو بلوند ممکن است در بخشی از برنامه کاری جدید خود با هنرمندان و ستاره هایی که طرفدارانش اصلا" انتظارش را ندارند.....[/rtl]
[rtl]

تیلور سویفت اخیرا" فاش کرد که دوست دارد در طول دو سال آینده سبک موسیقی خود را تغییر بدهد اگرچه هنوز هم اصرار دارد که ترانه های آهنگهایش را خودش بنویسد.

خواننده موفق آهنگ "داستان عشق" خیلی دوست دارد یک کار متفاوت انجام دهد و سبکهای دیگر موسیقی را نیز امتحان کند.

تیلور سویفت گفت: "قصد دارم در طول دو سال آینده کمی از سبک خودم فاصله بگیرم و آهنگهای متفاوتی منتشر کنم."

" البته سعی می کنم بین کارهای جدیدم و آهنگهایی که طرفدارانم همیشه دوست دارند از من بشنوند تعادل برقرار کنم . تصمیم دارم همچنان به نوشتن ترانه برای آهنگهایم ادامه بدهم و مثل گذشته ترانه همه آهنگهایم را خودم بنویسم. "

این خواننده زیبای مو بلوند ممکن است در بخشی از برنامه کاری جدید خود با هنرمندان و ستاره هایی که طرفدارانش اصلا" انتظارش را ندارند، همکاری کند.

او در ادامه حرفهایش گفت: "اگرچه ممکن است برای خیلی ها غیر منتظره باشد اما من دوست دارم در سالهای آینده با هنرمندانی که سبکهایشان کاملا" با من متفاوت است همکاری کنم ."
تیلور سویفت تغیر میکند! 1
[/rtl]
برو تیلور

ما سوئیفیتی ها باهاتیم(:
(08-02-2014، 21:46)رویا استایلز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اولا که این موهاش بلوند نیست قشنگ معلومه که.عمه ی منم بلده موهاشو رنگ کنه.
بعدشم.این که همیشه برای دوست پسرای قبلیش اهنگ مینوشت نه برای طرفداراش.مثل اهنگ :we are never evre geting back together
همش دوست داره با یکی دوست بشه بعد به هم بزنه بعد براش اهنگ بسازه که بر دیگه من تورو نمیخوام و ما هیچ وقت برنمیگردیم و از اینجور چیزا ازش متنفرم.
نمونش همین هری.میدونید با هری چی کار کرد؟بهش خیانت کرده بعدشم ازش تلبکار هست و میگه تو منو دوست نداشتی و گمشو و اون بدبختم از بس گریه کرد خشک شد و فراموشش کرد.بهتر!

نـع رویـا ایـنـدفـعـه تـقـصـیر هـری بود!

قضیه ی جداییشون یه چـیـز دیگه است

کـه ایـنـجـا خـوبـیـت نـدارع توضیح بدم بدآموزی دارع!

تو پ.خ انشاالله
تغیرم کنه من هنوز عاشقشم مخصوصا این عکسی که گذشتی ازشBig Grin
زیاد خشگل نشده ولی به هر حال سپاس