انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: این ماشین جهان خودرو را شگفت زده کرد !!+ تصاویر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
بوگاتی با ارایه یک شاهکار بی نظیر طرفداران خودروهای لوکس را در نمایشگاه خودرو فرانکفورت شگفت زده کرد. این خودرو استثنایی بوگاتی نخستین بار در جهان و (احتمالا اخرین بار) در جهان تولید شده است .بوگاتی از پرسلن درطراحی نمای خارجی و داخلی این خودرو استفاده کرده است.

این ماشین جهان خودرو را شگفت زده کرد !!+ تصاویر 1
بوگاتی درباره این خودرو که بر پایه بوگاتی Veyron Grand Sport ساخته شده است هیچ اطلاعات دیگری منتشر نکرده است.بوگاتی می گوید در ابتدا استفاده از پرسلن در خودرو آن هم در دنیای خودروهای پر سرعت غیر معمول به نظر می رسد اما بیانگر تحقق ایده های استثنایی بوگاتی برای رسیدن به نهایت کیفیت و زیبایی است. بوگاتی معتقد است این خودرو نه تنها سریعترین خودرو کروکی جهان است بلکه سریع ترین خودرو پرسلن جهان نیز هست.قیمت این خودرو ۲٫۳۹ میلیون دلار است.

من میمیرم واسه این ماشیناHeartHeartHeartHeartHeart
اینو تو مجله ماشین دیدم.
یه شیخ عرب که تو دبی زندگی میکنه اینو خریده.کلکسیون ماشین داره عربه
بابا اینا دیگه چه ماشینایی هستن یکی از یکی با حال تر البته من 2_3تا از اینا رو تو خواب دیدمBig GrinBig GrinBig Grin
wow خداییش ایول
چ ماشین باحالیه ها خوفناک خفنهSmileHeart
میسی ارمینا جونم
هرچند به پای پیکان خودمون نمی رسه اما خیلی قشنگهBig Grin
(24-06-2012، 10:14)ardal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هرچند به پای پیکان خودمون نمی رسه اما خیلی قشنگهBig Grin

اره بابا پیکان یه چیز دیگست اصلا این شرکتا خودشون رو بکشن ماشینی بهتر از پیکان نمیتونن بسازنBig Grin
چه ماشین نازو خوشگلی!Sleepy
همین الان میرم سوییچو برمیدارم میرم بیرون کاری ندارین؟؟Big Grin
چه قدر خوشگله!ارمینا باید از اینا واسه من بخری!خیلی شیکهSmile
این موضوع رو یه ماه پیشه که گذاشتمSleepy
صفحه‌ها: 1 2 3