انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ☺ ☻ بـا هـم بـخـنـدیـم..خـنـده دار ☺ ☻
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
افتخارات پسرا
1- درس خوندم لیسانس گرفتم
2- خدمت رفتم
3- کار پیدا کردم
4- ماشین خریدم
5- خونه خریدم
6-ازدواج کردم
7-پچه دار شدم

از افتخارات دخترا
...
1-دماغمو عمل کردم
2- دوبی رفتم
3- پسر با بنز از جلوم رد شد بوقزد
4- یه گونی لوازم آرایش دارم
5- با دوست پسر دوستم دوست شدم
6- یه پیر مرد پولدار ازم خاستگاری کرده

دوستی برام اس ام اس زده پرسیده : میدونی بهترین یونجه مال کجاست ؟ براش نوشتم : نه نمیدونم …….برام نوشته مشکلی نیست از یه گاو دیگه میپرسم …:| ..؟!!!!! یعنی یه همچین دوستان جان بر کفی داریم ما ….

مردها مهربانند و زنها خود خواه! دلیلش هم اینه که خیلی از زنها حاضر نیستند به مردی که نمیشناسند کمک کنند ولی مردها حاضرند حتی واسه زنهای غریبه هم بمیرن!!! چقدر این مردها آقان…

طرف اومده با عصبانیت می گه این یارو زبون آدمیزاد حالیش نمیشه بیا تو باهاش حرف بزن … نفهمیدم داره به من فحش میده یا به یارو ؟؟؟

سوالات رایج مربوط به موبایل: سال ۷۶ : آنتن دهی ش چطوره؟ سال ۷۹ : چقدر شارژ نگه میداره؟ سال ۸۲ : دوربینم داره؟ سال ۸۵ : دوربینش چند مگا پیکسله؟ صداش چطوره؟ سال ۸۸ : تاچه؟ یا از این معمولیاس؟ سال ۹۱ : اندرویده؟ سال ۹۴ : هوشمنده؟ یا معمولیه؟ سال ۹۷ : اخلاقش چطوره؟! سال ۱۴۰۰: درکت میکـنـه ؟! یا نه؟ سال ۱۴۰۳: به اندازۀ کافی بهت توجه میکنـه؟ یا میخوای باهاش به هم بزنی؟

من با این سن و سالم هنوز یه وقتایی از تاریکی میترسم! بعد برادر زاده ی ۷ ساله م توی تاریکی نشسته، بهش میگم: تو تاریکی چه کار میکنی؟ میگه دارم با روحِ اجسام ارتباط برقرار میکنم !! اینا بچه نیستن دایناسورن
یه بار عاشق شده بودم رفتم تو اتاق درو رو خودم بستم… بعد یه ساعت صدام کردن که بیا شام بخور داره سرد میشه ! گفتم من دیگه هیچی نمیخورم ، میخوام بمیــــــــرم Sad گفتن : شام ماکارونیه ، ته دیگ سیب زمینی هم داره که دوس داری … یــَــنــی از ماکارونی بیشتر دوســـش داشتی !؟ لـامصبـــــا نقطـــه ضعـــفِ منـــو پیـــدا کــــرده بـــودن

سلامتی پنگوئن که یه ذره قد داره، اما بازم لاتی راه میره ….

یادش به خیر زمانی که راهنمایی بودیم یه دبیر داشتیم هر موقع از دست ما عصبانی میشد میگفت: گوساله ها خجالت بکشید من جای پدرتون هستم!

تو مترو داری اس ام اس می دی باید بابغل دستیت حتمن مشورت کنی !! چون اونم در جریانه کامل…بالخره دوتا عقل بهتر کار می کنه !!!

یکی از رفقا سوغاتی شورت ۴۰ دلاری واسم آورده! موندم میخوام برم عروسی، رو شلوار بپوشمش یا زیر!

یکی از حسرت های بچگیم خون دماغ شدن بود ! خیلی حس و ژست باکلاسی بود . . . همه بهت توجه می کردن در حد شهید زنده !

جام جم اذان لس آنجلس پخش میکرد، بابا بزرگم خونه مون بود،پرسید: اذانه آبادانه؟ گفتم نه بابا! لس آنجلسه! میگه :همین دیگه! اگه شعور داشتی با اذان شوخی نمیکردی ..!

از قلبم پرسیدم:چه کنم وقتى دلم تنگ است و دستم کوتاه؟ جواب داد:من کارم خونرسانى به بدنه،از من شِر و ور نپرس!!

به بابا میگم می‌خوام برم سمت گیاهخواری، نظرت چیه؟! بابام: آفرین، خیلی هم خوبه، مگه تو چیت از بـُـز کمتره؟!!
باحال بودBig GrinBig GrinBig Grin
یادش به خیر زمانی که راهنمایی بودیم یه دبیر داشتیم هر موقع از دست ما عصبانی میشد میگفت: گوساله ها خجالت بکشید من جای پدرتون هستم!
خیلی باحال بود دستت درد نکنه
مرسی!
ممنون عالی بود .
خیلی باحال مر30
خندهـ دار بود×!
میتونست بهتر باشهــ