انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اگر با نفر قبلیتون تصادف کنین ،،چیکارش میکنین؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
فرض کنین توی خیابون با ماشین گرون قیمتتون در حال حرکت هستین که یهو به نفر قبلیتون تصادف میکنی و مقصر هم معلوم نیست در این صورت چه عکس العملی ازخودتون نشون میدی؟

1- با کمال ارامش با پلیس تماس میگیرماگر با نفر قبلیتون تصادف کنین ،،چیکارش میکنین؟؟ 1اگر با نفر قبلیتون تصادف کنین ،،چیکارش میکنین؟؟ 1

2- با صحبت کردن موضوع رو حل میکنماگر با نفر قبلیتون تصادف کنین ،،چیکارش میکنین؟؟ 1

3- یارو رو راهی بیمارستان میکنم(کتک کاری و از این حرفا) اگر با نفر قبلیتون تصادف کنین ،،چیکارش میکنین؟؟ 1اگر با نفر قبلیتون تصادف کنین ،،چیکارش میکنین؟؟ 1

4- با خجالت زدگی ازش معذرت خواهی میکنم اگر با نفر قبلیتون تصادف کنین ،،چیکارش میکنین؟؟ 1

5- واسش زبون در میام بعد پامو میذارم روی گاز فرار میکنماگر با نفر قبلیتون تصادف کنین ،،چیکارش میکنین؟؟ 1اگر با نفر قبلیتون تصادف کنین ،،چیکارش میکنین؟؟ 1

6- نصیحتش میکنم اگر با نفر قبلیتون تصادف کنین ،،چیکارش میکنین؟؟ 1 

7- از شدت عصبانیت منفجر میشماگر با نفر قبلیتون تصادف کنین ،،چیکارش میکنین؟؟ 1اگر با نفر قبلیتون تصادف کنین ،،چیکارش میکنین؟؟ 1

8- میشینم یه گوشه واسه ماشینم گریه میکنماگر با نفر قبلیتون تصادف کنین ،،چیکارش میکنین؟؟ 1اگر با نفر قبلیتون تصادف کنین ،،چیکارش میکنین؟؟ 1

9- با تفننگ سولاخ سولاخش میکنماگر با نفر قبلیتون تصادف کنین ،،چیکارش میکنین؟؟ 1اگر با نفر قبلیتون تصادف کنین ،،چیکارش میکنین؟؟ 1اگر با نفر قبلیتون تصادف کنین ،،چیکارش میکنین؟؟ 1

10- هرچی دم دستم باشه پرت میکنم طرفشاگر با نفر قبلیتون تصادف کنین ،،چیکارش میکنین؟؟ 1

11- با تانک از روی ماشینش رد میشماگر با نفر قبلیتون تصادف کنین ،،چیکارش میکنین؟؟ 1

سپاس لطفااگر با نفر قبلیتون تصادف کنین ،،چیکارش میکنین؟؟ 1
- با کمال ارامش با پلیس تماس میگیرم
5- واسش زبون در میام بعد پامو میذارم روی گاز فرار میکنم
به وزارت اطلاعات و نيروي انتظامي خبر ميدم

هرجا ديدن بيارنش پيشم×!
کتک کآری و خون ریزی
1 با کمال ارام به پلیس زنگ می زنم
- با تانک از روی ماشینش رد میشم
Big Grin
با تفنگ سولاخ سولاخش میکنم...
ماشینش رومیسوزونمBig Grin
1- با کمال ارامش با پلیس تماس میگیرماگر با نفر قبلیتون تصادف کنین ،،چیکارش میکنین؟؟ 1اگر با نفر قبلیتون تصادف کنین ،،چیکارش میکنین؟؟ 1
صفحه‌ها: 1 2