انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: خانوما حالشو ببرند!!!!!!!!!!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

توماس هیلر، مدیر اجرایی شرکت بیمه عمر ماساچوست، همراه همسرش در بزرگراهی بین ایالتی در حال رانندگی بود که متوجه شد بنزین اتومبیلش کم است. هیلر به خروجی بعدی پیچید و از بزرگراه خارج شد و خیلی زود یک پمپ بنزین مخروبه که فقط یک پمپ داشت پیدا کرد. او از تنها مسئول آن خواست باک بنزین را پر و روغن اتومبیل را بازرسی کند. سپس برای رفع خستگی , به قدم زدن در اطراف پمپ بنزین پرداخت. هنگامی که به سوی اتومبیل خود باز می گشت ، دید که متصدی پمپ بنزین و همسرش گرم گفتگو هستند !! پس از خروج از جایگاه، هیلر از زنش پرسید آیا آن مرد را می شناسد ؟ زن بی درنگ پاسخ داد که می شناسد. آنان در دوران تحصیل به یک دبیرستان می رفتند و یک سال هم با هم نامزد بوده اند. هیلر با لحنی آکنده از غرور گفت: «هی خانم، شانس آوردی که من پیدا شدم . اگر با اون ازدواج می کردی به جای زن مدیر کل، همسر یک کارگر پمپ بنزین شده بودی.»

زنش پاسخ داد:« عزیزم، اگر من با او ازدواج می کردم ، الآن اون مدیر کل بود و تو کارگر پمپ بنزین!!!!!»
ای خائنAngry
خائن
خائن
ای بابا مگه چیه همش ما داریم حال میکنیم بذارید اینا یه بار خوش حال شن امتحاناشونو خوب بدن
برادرای گرامی شرمنده
حرف راستو زدهSleepy
عجب رویی داره...
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinآفرین

عالی بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو​ووووووود
اورين ! اورين خيلي خيلي حال كردم Big GrinBig Grin
مرسی از نظر هایتان
هه هه هه هه
خدا وکیلی باحال بودHeartHeartHeartHeartHeartHeart
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6